Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit keres egy kutyakozmeti...

Mennyit keres egy kutyakozmetikus?

Figyelt kérdés
Az interneten sajnos semmmi információt nem találok erről. Válaszokként csak annyit olvashatunk, hogy "annyit keres, ahány kutyát tud fogadni". De nekem az lenne a kérdésem, hogy mint kisegítő, mennyit lehet keresni kutyakozmetikus mellett? Egy szakmabeli, már ebben dolgozó ember válasza nagyon hasznos lenne. Vagy ha valaki ismerősétől tudja esetleg. A válaszokat előre is köszönöm!

#kutya #fizetés #bér #kutyakozmetika #Kutyakozmetikus kisegítő
2020. nov. 18. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Irok!
2020. nov. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 GepEpito ***** válasza:
34%
sokat.
2020. nov. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
sokat keres, de keveset talál
2020. nov. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam olyat kozmetikát, ahol szükség lett volna segítőkre. Max. nagyobb helyeken egy recepciós vagy hasonló van pluszban felvéve.
2020. nov. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Mifelenk a tuskes borok fesuli a kutyát es az eso mossa … nálunk felkopna egy kutyakozmetikus ála.
2020. nov. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!