Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megharapott egy kiskutya (10...

Megharapott egy kiskutya (10 hetes), így ugye a veszettségi oltásunk még nincs meg. Pici tacsi babáról van szó. Picit vérzett, de nem nagy harapás. Most kipirosodott. Lehet tőle bajom?

Figyelt kérdés

Tiszta szesszel letörőlgettem.

Nagyon kis szeleburdi még. Hétfőn megyünk a következő oltásért, de az sem a veszettségi lesz szerintem



2020. nov. 20. 19:36
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
10%
Harapd vissza
2020. nov. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
69%
Még egy párszor meg fog harapni. Egy kölyökkutya ezzel jár. Ezeknek a dolgoknak nem néztél utána?
2020. nov. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Nyilván tisztában vagyok vele, hogy nem egy plüss kutyát vettem ;) srácok ez csak egy egyszerű kérdés volt, ártatlan kérdés az elején a hozzáertő normális értelmes emberek írtak és meg is értettem! Ti meg menjetek aludni, ha nincs érdemi válaszotok 👀🙆‍♀️💁‍♀️🤦‍♀️🤷‍♀️
2020. nov. 20. 23:23
 24/34 anonim ***** válasza:
0%

Minden valaszodba ott a "nyílván" szó. :D

Ne nyikülj már, engedd el a dolgot

2020. nov. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha lecserelodnek a tejfogai, mar nem fog serulest okozni. Tanítsd meg finoman jatszani.


Amúgy ha nem egy disznool oldalabol szedted ossze a kutyát akkor nem hinnem, hogy aggodnod kellene a betegsegek miatt.

2020. nov. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Nem disznóól nyugi. Próbálom tanitgatni csak még az elején vagyunk, köszönöm szépen a válaszokat ❤️



24#neharagudj,de ez a nyikülj szó 😂😂 mindegy

2020. nov. 21. 07:21
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Egy dologra erdemes meg odafigyelni amikor kis allattal játszol … ne kapd el a kezed. Altalaban nem a kiskedvenc okoz serulest, hanem a gazdi sajat maganak azzal, hogy elkapja a kezet.


Egy 10 hetes tacsi meg ha akarna sem tudna serulest okozni, nincs akkora harapasa … csak megszurja az ember boret. Ott kell hagyni a kezed, le kell nyugtatni a kutyát es nincs serules.

2020. nov. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Ohh, köszönöm szépen a tanácsot❤️ ezért is jó, hogy kiírtam a kérdést, legalább kapok hasznos infókat
2020. nov. 21. 08:16
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az en kutyusom kicsi volt, le szanálta az egész ruhatáramat :))) Fura de ugy banom, hogy elmultak mar azok a kiskutyas rosszalkodasok … egyszeruen nem tudtam haragudni ra, pedig neha az egesz lakas romokban volt :D
2020. nov. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Én sem tudok rá haragudni, kis szeretet gombócok 🥰
2020. nov. 21. 11:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!