Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kan kutya párzása?

Kölyök kan kutya párzása?

Figyelt kérdés

Sok helyen hallottam, hogy a kan kutyák leginkább 1éves kor után tudnak ivarzani. De nem is ez lenne a lényeg, egy hét hónapos körüli kan kutya tud utódot nemzeni? Mert a kutyám ráugrott a szomszéd kutyájára, aki átjött a kerítésen keresztül. Lehetnek utódjai?

Persze nyilván tudom hogy a nőstény kutyának tüzelnie kell. (Egyébként nem tüzelt) de úgy alapjáraton termékeny lehet már egy hét hónapos kan kutya?


2020. nov. 21. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Igen
2020. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák kb 6 hónapos kortól lehetnek ivarérettek. Tehát ha a kutyád már ivarétett, akkor igen, nemzhet utódot. Ha viszont a szuka nem tüzelt, akkor a dominancia miatt csinálta, nem párzási szándékkal. Kanra is ráugranak, sőt, még a szukák is csinálnak ilyet. Kölyök kutya is dominálhat, ezt, mint a gazdája, tiltanod kell, mert könnyen a fejedre nőhet.
2020. nov. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Biztos, hogy nem tuzelt a szuka? Mindenkeppen szolnek a gazdanak, nehogy keso legyen. Amugysem art az ivartalanitas, te is vidd el a kutyad.
2020. nov. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, megkérdeztem természetesen a gazdáját, első dolgom volt amint hazaért
2020. nov. 21. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

A lanyt ivartalanitsak max. Fiu nem lesz vemhes....


Illetve a lamy is akkor,ha epp tuzel... ez te tudjak felfogni sokan...

2020. nov. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!