Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen játékokat vesztek a...

Milyen játékokat vesztek a kutyusotoknak?

Figyelt kérdés

Van itthon kötélből maci, kötélből labda, két féle konkrét kötél is, vagy 3 gumi labda, teniszlabda, jutalom falatos labda, tygeres extra kemény masszirozó labda. Szóval szeretnék neki valami újat amit nem rág szét 2mp alatt. Nektek mitek van?

2 éves pitbullnak


2020. nov. 22. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kong extreme amit eddig nem kaptak szét. Egy puha szájú border, egy közepesen durva foxi és egy erős harapású németjuhász.
2020. nov. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azokon kívül, amit írtál, nekünk is kong van. Sokáig nem vettem, nem értettem, mitől "akkora szám" pl. egy jutifalatos labdához képest, de el kell ismerni, tényleg az. Teljesen odavan érte, bár ma sem értem miért...
2020. nov. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetoen en is a kongot részesítem elonyben, bar az osszes gyenge pluss is megvan kisebb-nagyobb hianyosaggal. En kiskoraban megtanitottam neki, hogy a jatekot nem elpusztitani kell, hanem jatszani vele. Ennek az lett a velejaroja, hogy semmit nem rag szet es nem tesz tönkre … taviranyito es tarsai mind-mind sertetlenek :)
2020. nov. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Enyém is bull, hasonlóan szétkap mindent. Nekünk a köteles csomózott dolgok nem jöttek be, mert szétbontja a kis cérnákat amiből a kötél áll és megeszi, úgyhogy el kellett vennem tőle.

A Kongnak elég strapabíró dolgai vannak, nekünk egy ilyen kék csont van aminek a két végébe jutalomfalatot lehet rakni, meg egy dotz circle. A csonton vannak fognyomok de még nem szedte szét, a másiknak semmi baja. Illetve az nekünk nincs, de ugyanígy a kongnak van ilyen kong extreme labdája (ha jól emlékszem a fekete az), ami nagyon strapabíró.

Az enyém a szárított bőr dolgokat nagyon szereti, a csontokat egy nap alatt lerendezi viszont van egy ilyen bőr tányérja, amivel hónapok óta elvan. Nem tudja elharapni, csak a széléről tud rágcsálni és egyre beljebb halad. Párszáz forint volt és imádja.

Pár napja vettem neki egy ilyet: [link]

Nem tűnik olyan hű de strapabírónak, de sokat rágja és még semmi baja. Meg ezen a csomó nem kötélből van hanem textilből, szóval nem tudja szétbontogatni a cérnákat.

2020. nov. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
nagyon veszélyes véreb, ilyen állatokat be kellene tiltani
2020. nov. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Beírtam keresőbe, és több féle dolgot adott ki.


[link]


Ehhez mit szóltok?

2020. nov. 22. 11:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Az en kutyam mas kutyákkal szeret jatszani, ha idehozza az egyik jatekat azt jelenti, hogy menjünk setalni :)
2020. nov. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6-os ezek kozul nekünk a kovetkezoek vannak:


KONG Jumbler Ball

KONG Phatz Hippo

KONG WildKnots Bears

2020. nov. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#6, szerintem jól bírná
2020. nov. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Enyemet nem erdekli a labda,csak akkor,ha a csalad masik pitje ittvan. Akkor egyik biszi a labdat a masiknak es huzzak 😂 Szoval nalunk kotellel jatszanak,ami fogyocikk,mint a wc oapir. Szoval meterre arult kotelet veszunk.


Piros lezerpointerrel szeretnek meg jatszani.


Rendszeresen futunk egyutt. Ott meg pluszban pontozunk is.


Megy a sulyhuzas. Spec hammal.


Szoktunk meg birkozni az agyon. (Szerencsere evekig jartam foldharcra 😂)


Szoktam meg ugyessegi feladatot csinaltatni: felmosonyel a foldtol kb 10 cm-re es azt kell atlepnie. Ez meg lehet jatszani wc papir gurigakkal.


Puha parnan egyensulyozni ulve meg allva. Ez nagyon vicces tud lenni.



A mienk a jatekait azonnal ragja. Szoval nehez barmivel jatszani. Neki inkabb a futasaink okoznak oromet. Annak kesese miatt az egesz lakast felapritja. 😂


Jatek: masik kutyaval jatszasd. Akar hivd at magatokhoz a kutyat,ha mar jo baratok. Egy szep nagy szonyegen tudnak orakig birkozni. 😁


Meg esetleg nyomkeresest tanithatnal neki a lakasban.


Meg akar arra is megtanithato,h agyazzon be vagy szin szerint valogassa szet a szennyest.


Ha nagy a lakas hokilabdat is vehetsz meg utot es ketten jatszhatok vkivel,a kutya meg szalad a labda utan. Ugyanigy pingpong vagy tenisz(ha nincs uveg/ablak abban a helysegben.)


Meg lehetne curlingezni is otthon. (Tengerparti golyos jatek)



Fantasztikusan okos kutyak. Univerzalisak.

2020. nov. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!