Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek megfürdethetem...

Szerintetek megfürdethetem vízzel?

Figyelt kérdés

Azt mondta az állatorvos, hogy a kutyát 2 havonta kell fürdetni. Mivel kint van, össze-vissza koszolja magát, és már nagyon büdös, pedig a múlt héten lett fürdetve.:S Szerintetek megfürdethetem csak sima vízzel? Tehát sampon nélkül!

Nem ártok a kutyának ezzel, hogy ilyen gyakran fürdetem vízzel?

Bocsi a szóismétlésért:)


2010. aug. 11. 09:54
 1/7 Fanniii. válasza:
100%
Nem ártasz egyátalán én is szoktam fürdetni a kutyáinkat (2 kutyám van) és ráadásul az egyik magától fürdik naponta..:P szóval nyugodtan fürdesd meg. Ha meleg van még jól is esik majd neki a fürdetés..
2010. aug. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ártasz!!!és akinek a nyaralója tó vagy folyó mellet van??annak a kutyája többször is uszik benne az ugyan olyan

szóval nyugodtan!!!:)sok szeri

2010. aug. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Meg, de a sima vizes fürdőtől nem lesz ilatosabb.
2010. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
illatosabb
2010. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
...sőt. Szerintem inkább büdibb lesz:S
2010. aug. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nyusza1028 válasza:
Én a Dermilen sampont használom a mopsz kutyámnak. Azzal hetente lehet fürdetni,kozmetikus ajánlotta. Hypoallergén,és zsírvisszapótló hatása van. Csak állatorvosnál, vagy állatpatikában kapható. Én két éve használom. Ha csak vízzel mosod meg,ázott kutyaszaga lesz.
2010. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Akiteki ***** válasza:

Gyerekkoromban még élt az a tévhit, hogy hajat mosnunk sem szabad csak hetente. Utáltam már 3. naposan iskolába járni koszos hajjal.

Remélem hamarosan rájönnek majd, hogy a kutyának sem lesz baja, ha gyakrabban fürdik.

2010. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!