Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyünk a kutyánk alá, ha...

Mit tegyünk a kutyánk alá, ha mindent szétrág?

Figyelt kérdés

Van kutyaháza, ami nem szigetelt, és abba raktunk egy régi szőnyeget, meg egy drága kutyafekhelyet, ami jó meleg volt amíg szét nem rágta.

Állandóan kihozza a ronygyot is előre a teraszra, és csúnya, hogy összevissza van.

Gondoltam arra is, hogy beszögelek valamit a kutyaházba, de szerintem egy vékony valami nem elég és azt is kiszaggatná.

Nincs ötletem, hogy mit agyjak neki vagy, hogy szoktassam le arról, hogy mindent szétrág, de valami muszáj, mert így megfagy szegény. Még csak ősz van, de már most vacog.



2020. nov. 24. 19:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

A kutya nem hülye. Ne tegyél semmilyen takarót, szőnyeget, rongyot... Az beszívja a vizet és még hidegebb lesz.

Szalmàt tegyél

2020. nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Textilt nem érdemes alá rakni, mert csak benedvesedik, éjjel megfagy és csak mégjobban fázik tőle a kutya. A szalma jól szigetel, házakba azt szokták rakni.
2020. nov. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kutyaház szigetelve és szalma.
2020. nov. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Egyebkent milyen kutyus? Ugye nem rovidszoru, esetleg kistestu? Ha ennyire fazik, be kene engedni a hazba.
2020. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
Betont
2020. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
11%
Miaz a szigetelt kutyaház?
2020. nov. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Mi az hogy mi az?

Nekunk hungarocellel van szigetelve. De lehet massal is gondolom. Mi is szenat rakunk alá mert a ruhák nem jok.

2020. nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk a mudi alatt száraz diófalevél van minden télen. Kb 4 zsákkal szedek mindig.

A diólevélbe nem megy bele a bogár! Se a bolha. Bár van a kutyán mindig Kiltix, mert bolhaallergiás.


Ezt berakom kb 50cm vastagon! Plusz takaró van a házra borítva, ami a bejárat elé lóg. Az is szigetel.


A levelet folyamatosan pótolom a tél alatt, de a diófalevél nem bomlik le olyan könnyedén, mint a többi falevél. Szóval pont megfelelő. És jó illatú tőle a kutyám.

2020. nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Hungarocell el szigateld belülről, majd valamit szogelj rá. Na és arraehet a szalma
2020. nov. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

(tudom, Bocsi, nem én vagyok a kérdező)


#6 vagyok


#9 de nekem akkor már nagyon kicsi lenne a ház a szigetelném..


#8 és köszi a segítséget!:)

2020. nov. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!