Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Váltanátok tápot ebben az...

Váltanátok tápot ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Kedden lesz ket hete hogy tapot valtottam, de a kaki allaga nem javul inkabb rosszabb. Emellett pukiznak a kutyak.

Kaptak probiotikumot is. De nem segitett. Hetvegen tudok kijutni a fressnapba gondoltam inkabb levaltom ezt a tapot.

Mert nem hinnem, hogy ez valtozni fog :/


Szerintetek?


2020. nov. 26. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem túl magas a fehérjetartalma, attól szoktak fosni. Ha minden oké lenne akkor 2 hét alatt már beállt volna a széklet állaga. Én lecserélném egy alacsonyabb fehérjetartalmúra.
2020. nov. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tobb tapot ki kell probalni ... egeszen addig amig meg nem lesz a megfelelo. Mondjuk azt nem ertem miert nem rendelsz valamelyik webshopbol ... akkor nem kell eljutni a boltig, mert hazhoz hozza a futar.

Erdemes azt megkeresni, hogy melyik alapanyagok fognak nektek bejonni: marhas - baranyos - vadas - szarnyasos. Utana ki kell probalni, hogy melyik csuszik jobban a kutyanak: szaraztap - nedves tap - hazikoszt (vagy keverve).

2020. nov. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mert ha rendelek akkor abbol hetfo kedd lesz mire megjon :D igy meg holnap elmegyek tapert.


Tul sok tapot probaltam mar mindkettonel es egyik se valt be eddig:/


Az egyik csirke allergias.


A feherje magas ennek. De pl az egyik kutyam evett mar magas feherje tartalmut es nem volt baj. Másik erzekenyebb ra alairom.


En is ugy gondolom, hogy ennyi ido alatt legalabb javulnia kellett volna a kaksinak.

2020. nov. 27. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!