Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti valtanatok munkahelyet...

Ti valtanatok munkahelyet ebben az esetben? Ugy erzem, osszeroppanok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23/N vagyok, 3 eve dolgozom a jelenlegi munkahelyemen, egy videki varosban. Logisztikahoz szorosan kotodik a foglalkozasom. Az utobbi masfel-ket evben erzem azt, hogy mar nem szeretnek ennel a cegnel dolgozni. Nagyon stresszes a munkam, teljesitmenyalapu fizetesem van. Egy honapban 400ezer korul van a fizetesem, ennek tobb, mint a felet feketen kapom.

Ket eve kineveztek csoportvezetonek, 3 ember dolgozik a kezem alatt. Utalom mar csinalni, belefasultam, ugy erzem kiegtem. Mar kezdem elveszteni az erdeklodesem a hetkoznapi dolgok irant, kezdem el is hanyagolni magam, mert hetvegen es estenkent is a munkan agyalok, a megoldatlan feladatokon. Nem tudom kikapcsolni az agyam, es ugy erzem, hogy tul sok felelosseget biztak ram. Persze hiaba beszelek a fonokkel, nem veszi le a terheket a vallamrol, mert elegedettek velem es tudjak hogy terhelheto vagyok. Ugy erzem, kihasznalnak. Mig masikat szinte barmikor elengednek szabira, engem alig. Hogy egy-ket oraval munka vege elott elmehessek ugyintezes miatt, napokat kell szinte konyorognom a fonokomnek.


Legszivesebben valtanek, de nagyon vonzo ez a fizetes. Mashol nem kapnek ennyit. De tudom, hogy idegileg sem birnam mar el tovabb ezt.

Mindenkinek elore is koszonom a hozzaszolast!


2018. okt. 8. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

"mert hetvegen es estenkent is a munkan agyalok, a megoldatlan feladatokon."


Látod, ez a probléma!!

Első körben semmiképpen nem váltanék, hanem, ha ilyen jó fizetésed van, akkor mindenképpen elkezdenék hétvégéken kirándulni, utazgatni, kikapcsolódni.

Persze, hogy belefásulsz, ha nem adsz magadnak időt a kikapcsolódásra.

2018. okt. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor kell elmenni szabira. Legalább 2 hét, ha lehet több. Az egészséged fontosabb most, mert ha nem állsz most le, össze fogsz roppanni.. Mond meg a főnöködnek, hogy ha azt akarja, hogy termelj, akár mennyi is a melo, most le leállsz.
2018. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Hasonlóan éreztem mint te. Terhes lettem, megfogadtam, hogy nem megyek oda vissza, főleg hogy az utódomtól elvettek egy nagy feladatot, de így is felmondott egy hónap után. Most mégis visszamegyek, mert a következő utódom is felmondott, így rájöttek, hogy nem terhelhetnek a végletekig ebben a munkakörben, és minden feltételembe belementek. Nem sokára kezdek. Kíváncsi vagyok, hogy könnyebb lesz-e.

Én a helyedben még egy kicsit kibírnám. Addig spórolnék, hogy legyen tartalékom. Az összespórolt pénzt ingatlanba fektetném, hogy legyen passzív jövedelmem és akkor váltanék.

2018. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézegesd a lehetőségeket a váltásra, mert ez így nem normális. A férjem is dolgozott így, állandó hajtás, stressz, végül komoly betegség lett a vége. Ő a táppénz alatt kezdett el keresgélni, végül talált sokkal jobb helyet, az egész család élete megváltozott azóta. Nem éri meg tönkretenni magadat.
2018. okt. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

26 évesen én is hasonló helyzetben voltam. Nettó 350.000-es fizetés, nagy felelősség, állandó nyomás, állandó stressz, motiváció kiégése. Nem gondoltam, hogy huszonévesen bármi egészségügyi problémám lehet, pláne ebből, de aztán másfél évvel később az állandó stressz miatt lett.


Sokáig hitegettem magam, hogy csak egy kis pihenésre van szükségem, meg egy hosszabb szabadságra, aztán meglett a baj.

2018. okt. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves 5. valaszolo! Nalad mi lett vegul? Valtottal?


Koszonom az eddigi valaszokat. :)

2018. okt. 8. 22:22
 7/10 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok.


Pánikbetegségem lett. Egy évig nem tudtam dolgozni, úgyhogy felszámoltam a vállalkozásom (egyéni vállalkozóként dolgoztam) és váltottam.


Jelenleg 30 évesen nettó 180.000-et keresek vidéki nagyvárosban, viszont megint sikerült belenyúlnom egy stresszes munkába és megint elkezdtek előjönni enyhébb pánik tünetek, így már tervezgetem az újabb váltást.


Személy szerint mindig a munkán keresztül akartam kiteljesedni, önazonosságot nyerni, de egyre gyakrabban gondolom úgy, hogy ez így nem jó, és hogy nem biztos, hogy mindenkinek a munkája lesz a hivatása.

2018. okt. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! A kérdés kiírása utan egy hónappal felmondtam, kaptam hasonlo, de kevesebb felelosseggel jaro munkat ugyanebben a varosban, nem sokkal kevesebb fizetesert. Sokkal kiegyensúlyozottabb az eletem, a párkapcsolatom, a barati kapcsolataim. Ne féljetek váltani.:)


Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt!

2019. szept. 20. 19:07
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Köszi a visszajelzést, örülök, hogy sikerült :-)

Előbb- utóbb ráment volna az egészségedre - annyit meg nem ér az egész.

2019. szept. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Itt #5-ös. Szintén örülök, hogy jóra fordultak a dolgaid! Az emberi kapcsolatokat nem helyettesíti semmi.
2019. szept. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!