Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire gaz ez?

Mennyire gaz ez?

Figyelt kérdés
Szoval a Csalad utcai rendeloben szeretnem vinni a kutyamat Varga Jozsefhez. Allitolag nagyon dragan dolgozik, igy hat azt gondoltam betelefonalnek a rendelobe es megkerdeznem, hogy egy hasi es szivultrahang mennyibe kerul, illetve a kutyus allapota alapjan ott helyben arajanlatot kernek a mutetre (fogkoleszedes+a fuleben van egy szovetburjanzas talyoggal+esetleg ivartalanitas egyben de ez nem biztos, lehet majd kulon csinaltatjuk, hogy ne legyen sok sebe). Ez igy nagyon csoro dolog, hogy telefonon megkerdeznem az UH arat?:(

2020. nov. 30. 08:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Rendelobe*
2020. nov. 30. 08:41
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? Egyáltalán nem gáz, kérdezz rá nyugodtan.
2020. nov. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy az!

Bármi van én is megkérdezem előtte, mert tudod mindennek van egy határa. Ettől ha olcsó se biztos, hogy kókler mert ugye vidéken nem lehet annyi, mint Pesten.

2020. nov. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
+ egyébként 10-15 eft köré tippelem
2020. nov. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszi szepen nektek! :) Akkor rendben, megejtek egy telefont elotte. Nem a draga munkadijt nezem en sem elsosorban, a Lehel korhazban is piszok dragan dolgoznak, megis nekunk is es az osszes ismerosunknek borzalmas tapasztalataink vannak. Jozsefrol pedig legendak keringenek, hogy milyen jo orvos, de meg gondolkozom a cityvet-en is, roluk is eddig csak jot olvastam :)
2020. nov. 30. 09:23
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez így teljesen rendben van. De ne várj tőle túl sokat, nézz jól a körmükre, és ne hagyd magára az állatod, ha nem feltétlenül szükséges. Szakmailag nagyon tudnak, de egy futószalag az egész, sok a "haver", így ha nincs protekciód, a te kutyád könnyen a "futottak még" kategóriába kerül majd.
2020. nov. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolso, ezt a Csalad utcara erted, vagy a cityvet-es orvosokra?
2020. nov. 30. 10:00
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok: a Család utcára, sajnos:(
2020. nov. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Huha, nagyon koszonom, hogy elmondtad az oszintet! Tobb helyen is olvastam ezt miota irtal, utananeztem :( Szerintem akkor a nyero a belvarosi rendelo lesz, a legjobbat szeretnem a kutyusomnak.
2020. nov. 30. 11:32
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A Család u. nem olyan drága, mint a Lehel kórház, de rengetegen vannak mindig, több óra várakozásra számíts. Áraik átlagosak a környéken.
2020. nov. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!