Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyamnak?

Mi lehet a baja a kutyamnak?

Figyelt kérdés

Van egy maltai bichon fiu kutyank.Tegnap elott hanyt zold habos nyalat,utanna pedig elkezdett kohogni ez annyiba is maradt de viszont olyan levert es kedvetlen lett.Tegnap reggel kihivtam az allatorvost mivel a kutya csak kedvetlen folyton alszik es nem tud felugrani az agyra kanapera mert valamilye faj es nyuszit.Ha az olembe veszem akkor is nagyon ovatosan mert a hatso laba vagy a hasa nem tudom melyik faj.Az allatorvos megvizsgalta akkor viszont nem sirt az enlestol vagy ha megynyomta a hatso labat mivel felt.Adott az orvos 2 injekciot savlekotot es azt mondta ma vissza jon.De a kutya nincs jobban enni eszik es iszik is de csak kedvetlen nem tud ugrani sem futni pedig egy elet vidam 4 eves kutyus.Szerintetek mi lehet a

problema mingyart megorulok aludni sem tudok hogy mi van vele annyira szeretjuk.A valaszokat elore is koszonom es bocsi a helyes irasi hibakert gyorsan telorol irtam



2020. dec. 1. 08:10
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha megy a doki neki mindenféleképpen mondd el, hogy mi van a kutyussal. De én elvinném őt egy felszerelt rendelőbe, ahol meg tudják rendesen vizsgálni, mert nálad nem hiszem, hogy megvannak hozzá a megfelelő eszközök. Alaposabban meg tudják egy rendelőben vizsgálni, és hamarabb rájönnek, hogy mi a baj.
2020. dec. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen elmondtam mindent az orvosnak es ma is ha jon elmondom az eszre veteleimet csak az a baj hogy karantenban vagyunk a csaladdal mert sogorom covidos lett es az egessz csaladot beraktak romaniaban elek mielott valaki letamadna hogy magyarorszagon nem raknak karantenba es emiatt nem tudtam elvinni rendes volt az allatorvos hogy hazhoz jott mert itt ugye nem lenne szabad karanten alatt senkivel sem talalkozni de a heten lejar a karanten halisten senki nem kapta el es akkor elviszem ha nincs javulas meglatom mit mond ma a doki
2020. dec. 1. 08:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nincs egy ismerős aki az ajtóban àtvennè a kutyust, és el tudnà vinni? Mielőbbi gyógyulást a kutyusnak, és sógorodnak is.
2020. dec. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk iszonyat falánk a kutyánk, mindent megeszik, és azt mondta a doki hogyha valami megakadt a bélben akkor azt onnan fogjuk látni, hogy zöldet fog hányni. Nem lehet, hogy megevett valamit amit nem szabadott volna? Illetve írtad is, hogy lehet, hogy a hasa fáj.
2020. dec. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, úgy mondta a doki hogy ha valami megakad a bélben, akkor ugye nem tud kakilni, és a kaját amit megeszik ki fogja hányni. Aztán próbál enni, mert ugye éhes, de mindig fel fog jönni mert lefelé nem tud, és egy idő után zöldet fog hányni. Én erre gyanakszom.
2020. dec. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha elzarodott a bele mondjuk, akkor mar eleg keso lesz, ha csak jo par nap mulva tudod elvinni. Keress valakit aki segit, es meg ma vigyetek el felszerelt rendelobe.
2020. dec. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem kakilni kakil rendesen enni is eszik volt ma az allatorvos megvizsgalta megint es ahogy figyeltuk mi is a hatso labaival van valami vagy a hatgerincevel a doki vagy huzodasra vagy izuleti gyulladasra gyanakszik mivel olyan furcsan jar faj neki ha ott megfogjuk megnyomjuk neki es ugrani egyaltalan nem tud ugy pakoljuk fel az agyra es vesszuk le holnap reggel jon meg a doki es azt mondta meglatjuk mi lessz ha nem lessz jobban akkor beviszi nagyon szepen koszonom a valaszokat
2020. dec. 1. 15:51
 8/10 A kérdező kommentje:
Irok majd hogy mi lessz a vege az egessznek remelem helyrejon mert kin szenvedes nekunk is nezni ahogy o szenved
2020. dec. 1. 15:51
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiváncsi leszek, mi lesz ebből, mert érdekes, hogy lábfájástól vagy valami becsípődéstől hány, ráadásul zöldet. Kitartást, sok sikert
2020. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Halistennek a kutyusunk jol van segitettek a gyulladascsokkento injekciok es a pihenes nem ugralas es a savlekotok.A hanyas az a sav miatt volt es azert zold mert sutyiban az udvaron fuvet eszik a labanal pedig veletlenszeruen azon a napon amikor hanyt meghuzodott vagy rosszul ugrott vagy ki tudja de szerencsere jol van picit meg a jarasan latszik de a doki szerint meg 1 het es teljesen rendbejon.
2020. dec. 6. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!