Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki találkozott már ilyennel?

Valaki találkozott már ilyennel?

Figyelt kérdés

Van egy 11 hetes fajtatiszta kiskutyank. Múlt hét hétfőn jobb oldalon a kis pofijan a szája mögött rövid idő alatt kialakult egy dudor, ami sajnos nőtt, így meg kellett műteni, teli volt gennyel. Holnap veszik ki a csövet, az állatorvos nem zárta le a sebet, betett két kis csövet, már nagyon szép az az oldal. Ma délelőtt simogatom és most meg a másik oldalon van ugyanott ez a nagy dudor. Az állatorvos szerint lehet macska, mert a kertben van. De ugyanott, csak a másik oldalon?? Valaki találkozott már ilyennel? Beagle Kutya egyébként, tenyésztőtől vettük, oltás áráért.


Köszönöm a válaszokat.


2020. dec. 1. 12:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a taptol jott ki. A gabona gyulladast okoz.
2020. dec. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá, hogy a nem a táp? De. Nem tudtam mivel magyarázni. Első alkalommal, amikor idehoztuk, nem én vettem a tápot, így nem tudom pontosan, milyet vettünk, de allateledel boltból volt. Utána vettünk pedigreet, de azt alig kapott, mert olvastam, hogy hulladék. Most vettem neki versele-laga tápot, az sem lenne jó? És ez tuti, hogy a gabona gennyes gyulladást okozhat?
2020. dec. 1. 12:49
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom valami genetikai krach lehet, ha nincs seb, nincs szúrásnyom, se kívül, se belül.
2020. dec. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
Oltás áráért vettétek? Törzskönyves kutya? Van esetleg valamilyen küllemhibája, ami miatt nem vitték el?
2020. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%
Tenyeszto hol ad kutyat egy oltas araert? Torzskonyve gondolom nincs. Es kertben tartjatok? Hiszen meg baba, raadasul beteg is! Hozzatok be!
2020. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Én nem látok rajta szurasnyomot, sem sebet.
2020. dec. 1. 12:51
 7/28 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen kullemhibaja, gyönyörű szép kiskutya.
2020. dec. 1. 12:52
 8/28 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom a testvéreit mennyiért adtak, ismerősöktol vettük.
2020. dec. 1. 12:53
 9/28 anonim ***** válasza:
96%
Akkor megnyugodhatsz, nem tenyeszto volt az. Alaposan ki kene vizsgalni a kutyat, es bent is kene tartani, 11 hetes, raadasul rovid is s szore. Ha kinti kutyat akartal, miert nem masik fajtat valasztottal? Tudod ugye, hogy a beagle meg felnottkent is minimum kinti-benti tartast igenyel?
2020. dec. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Több ismerősnek, családban is van Beagle Kutya, mindannyian kint tartják, szép egészséges kutyák. Szerintem egy megfelelő bélelt olban nem lesz probléma.
2020. dec. 1. 13:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!