Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kölyök kutyám már most...

Ha a kölyök kutyám már most ennyire aktív,akkor ez később sem fog változni?

Figyelt kérdés
Reggel felkel,2 órát játszik/játszunk,majd 30 perce HA pihen. Utána séta,séta után szaladgál játszik 2 órát,majd pihen max 30 percet. Lényeg,kb egész nap 2 órát van nyugton,ülő vagy alvó pozícióban. Hiába fárasztom,annál jobban pörög. Este 7-reggel 7ig viszont alszik. Ez az az idő,amikor nem kel fel.
2020. dec. 2. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
De ez természetesen meg fog váltuzni már nem lessz anyira játékos
2020. dec. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen egy egészséges kölyök kutya. Lehet, hogy játékos marad nagy korára is, de csökkenni fog a játékos kedv, nem lesz ennyire örökmozgó. Ugyanez van az embereknél is, a gyerekeknek több energiája van, mint a felnőtteknek.
2020. dec. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Bár én tudnék legalább ennyit, vagy többet foglalkozni kutyánkkal, de nem érkezek... Ráadásul most már sötétben indulunk munkába és sötétben érünk haza. Egyéb teendőim mellett jó ha 10-15 percet tudok vele bohóckodni egész nap.


Nézd meg mennyi tápot / eledelt adsz neki, lehet attól is - tudtommal - túlpörögve.

2020. dec. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Tanítsd meg lenyugodni, szoktasd ketrecbe, tanulja meg, hogy le kell higgadni, nem pedig az egész napot végigdarálni
2020. dec. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%

A gabona tulporget sok kutyat.

Majd ez idovel lecsokken. Ez normalis. En ezert vettem felnott kutyat,mert ezt en nem birtam volna.

2020. dec. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Itthonról dolgozom,tudok vele játszani,de el van magában is,sok játékja van,a jutifalatos kongos izével:) elvan 1 órát is..Mellette napi 2x viszem sétálni,bár délelőtt csak fél órára mert azért dolgoznom is kell. Lényeg,mégis tele van energiával. Bárcsak nekem is lenne ennyi. :)

Jó,akkor ezek szerint változhat ez még. Jobb így,mert élete végéig nem bírnám ezt az iramot ,amit diktál:) ha felére csökkenti a játszásra szánt időt,akkor tökéletesen megleszünk.

2020. dec. 2. 12:23
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Ketrecbe meg me rakd, aki ezt írta, annál baj van
2020. dec. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%

Miert lenne baj? Szobakennelnek hivjak, ami azt a celt szolgalja, hogy nyugodt zugot biztositson.

De ha szerinted az normalis hogy egy kiskutya alig alszik, nem lehet lefarasztani, akkor megsugom nem- mert sokszor akkor is porognek mikor faradtak.

Hogy miert? Mert elterjedt az az idiota nezet, hogy naponta tobb orakat kell foglalkozni mar egy ilyen kiskutyanak is, veletlenul sem az, hogy a farasztas minosegi legyen, ne mennyisegi.

Ennek a vege tudod mi? Egy hiperaktiv kutya ,ami egy viselkedesi zavar.

2020. dec. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rengeteg kutyám volt és nem lett viselkedés zavaros egy sem. Nekem túl morbidnak tűnt, hogy bezárom, mikor játszani akar. Vettem nekik játékot, és játszottak azzal, ha nem értem rá. Ha pedig igen, akkor én is játszottam velük.
2020. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem vetted észre, nem tűnt fel, hogy amit csinál, az ennek tudható be.
2020. dec. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!