Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnám kiképezni a...

Dorottya14 kérdése:

Hogy tudnám kiképezni a labradorom?

Figyelt kérdés
van egy kölyök labradorom, Buksi. és én mindigis akartam egy nagytestű erős és kemény kutyát.. az anyám viszont azt mondja hogy ott van buksi majd ő megnő.. egy labradort kitudok képezni ugy hogy fegyelmezett legyen és kicsit félelmetes? fekete szinű, és a szőre rövid.. azt tudom hogy könnyen tanulnak, azt már megtanítottam neki hogy ül, de az is sokáig tartott.. valaki tud valamilyen módszert amivel félelmetessé és fegyelmezetté képezhetem ki? a válaszokat előre is köszönöm:)

2020. nov. 29. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Fegyelmezetté igen. Félelmetessé minek?
2020. nov. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
:'D Kislányka a labrador nem olyan típusú kutya.
2020. nov. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Hívd Cézár Millert. A tv-ben ő ért a kutyákhoz.
2020. nov. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De a jó hírem az, hogy egy nagyon jó kutyád van, ugyhogy legyél rá büszke és ne akard lecserélni vagy kidobni, ugyanis a labrador igen intelligens kutya és anno munka kutya volt.
2020. nov. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom nem sokat értesz a kutyákhoz. Vidd kutyasuliba, olvass utána a kutyáknak.

A labrador sosem lesz félelmetes, de a fegyelmezettre van esély. Ha egy ül sokáig tartott (ami kb 3 perc a leghülyébb kutyának is), akkor meg fogsz szenvedni a kutyával.

2020. nov. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el kutyasuliba, ott majd segítenek, hogy engedelmes kutyusod legyen.

A labi meg inkább cuki, mint félelmetes :) , de szerintem ez jól is van így, pár év múlva majd te is belátod.

2020. nov. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy labradornál könnyű elérni, hogy fegyelmezett, jól nevelt kutya legyen. Nekem is labradorom van, az agya olyan, mint egy szivacs, mindent magába szív. Nagyon okos kutya, gyorsan tanult. Emlékszem, anno az alapokat is pár perc alatt megtanulta, párszor elég volt elgyakorolni vele mindent.


Viszont a labradorok sosem lesznek olyan félelmetesek, mert alapból ők családi kutyák, a legtöbb embernek nem az jut eszébe egy labrador láttán, hogy milyen ijesztőek, mert sokan tudják, hogy biza a labradorok a megfelelő neveléssel tündi bündi kiskutyák (persze a megfelelő neveléssel minden kutya ilyen lehet). Egyedül max. a fiatalabbakat, kisgyerekeket ijeszthetik meg, mivel a labradorok sem olyan pici kutyák, illetve kis tömzsik, ezért a gyerekek félhetnek tőle az elején max. De a labradorok sosem lesznek egy félelmetes kutyák.

2020. nov. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp vidd el kutyasuliba. Ott majd megtanítják neked, hogy kell fegyelmezni. Ezután eljárhattok őrző-védő tanfolyamra, de attól még nem lesz ijesztő. Ha küllemre akarod, hogy keménynek tűnjön akkor nem tudom... Rakj rá kívülről szöges nyakörvet, meg aggas rá vérfarkasos szájkosarat, hogy szerencsétlen ne tudja élvezni a sétákat, ja és ha már itt a December be tudsz szerezni villogó ördögszarvas fejdíszt. Ha meg mindent meg akarsz tenni az ügy érdekében, fess rá lángokat, mint az amcsi kocsikra. Tuti siker! ;)
2020. nov. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.


Ja és nevezd át Démonra vagy "The Murderer Of The Death's Shadow"-ra

2020. nov. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Segitek: a c.ganyok minden nagytestu kutyatol felnek. Sokan meg se tudjak kulonboztetni a fekete labit meg staffit.

Kikepezni turelmeny tanitassal.

2020. nov. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!