Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ehetnek a kutyék mogyorót?

Ehetnek a kutyék mogyorót?

Figyelt kérdés
Hat hónapos németjuhász, kan kutyusom van, és szeretném ttan0tgatni, iszont a szüleim nem engedik, hogy jutalomfalatot vegyek neki. Kaptam SÓTLAN mogyi márkájú mogyorót, és azzal taníthatnám? Nem adom neki az egész csomagot, esetleg 10 db-t (ebben is tanácsot kérék)

2020. dec. 4. 10:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
46%

Nyershus nincs otthon?? Azt felkockazod es adod neki. Az igazi hus a legjobb jutalomfalat.


A kutya ragadozo husevo allat.

2020. dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Van az udvarunkon egy erdei mogyoró bokor. A mudi úgy eszi, mint a szotyit, kétoldalt hullik a szájából a héja :)
2020. dec. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nos így rá egy hétre, semmi baja sem lett belőle, hogy adtam kb. 20-30 darabka mogyorót neki :D Köszönöm a válaszokat, nem adom neki napi rendszerességgel, ugyanis tudom, hogy nem jó. Az elhízástól abszolút nem félek, rengeteget mozog. Sajnos a körzetünkben nem lehet földimogyorót kapni, sótlan változatból is a fent említett mogyit csak :D
2020. dec. 8. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!