Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom a kiskutyát szobati...

Hogy tudom a kiskutyát szobatisztasagra nevelni ugy, hogy azt kint végezze es jeloljon ha neki kell?

Figyelt kérdés

Nemsokára orokbefogadnek egy kistermetu kutyat es termszetesen bent fogjuk tartani. Valószínűleg a szobamban lesz hogy masok ne nagyon talalkozzanak vele (magymamammal lakok es nem akarom hogy elessen véletlenül benne vagy ilyesmi.) lényeg hogy emeleten lakok és kozvetlenul az ajtom mellett van a lepcso majd a kijarati ajto. Ez azt jelenti hogy 2 ajto valasztja el a kiskutyat az udvartol.

Megkerdezten egy hozzaertot O azt tanacsolta hogy ha tudom sokszor vigyem ki igy megszokja hogy az udvaron vegzi a dolgat. Ezt mikor? Neten olvastam hogy miutan evett vigyem ki azonnal mivel rovid a belrendszere gyorsan pisilnie es kakilnia kell. Szerintetek így jelezni fogja egy idon belul (mondjuk 1 honap vagy tobb) kaparassal esetleg?

Ha mégis bepisilne, hogy "szidjam le"? Azt tudom ha kint vegzi a dolgat megkell dicsérni.



2020. dec. 4. 22:56
1 2
 11/11 mike74 válasza:
Több módszer is van rá: pelenkás, csengős vagy boksz módszer. Részletes leírást itt találsz a módszerekről: [link]
2021. jan. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!