Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anyum nem hagyja, hogy nevelje...

Anyum nem hagyja, hogy neveljem a kutyámat (rottweiler). Mit csináljak? A beszélgetés nem segít!

Figyelt kérdés
Még nem szobatiszta a fél éves kutyám, mert mikor leszidom, ha itthon végzi el, én vagyok lecseszve, hogy miért verem a kutyát. Szerintem egy meglegyintés a fenekére még nem verés, hanem nevelés. Meg folyton mondja nekem, hogy ha nem lesz szobatiszta, akkor kidobja az utcára, elaltatják, stb... Hát de basszus hogy legyen szerencsétlen kutya szobatiszta, ha nincs leszidva a rosszért?!
2010. aug. 11. 23:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs azzal, hogy panelba rotit.


Azzal már inkább , húgy úgy van kutyátok, nem tisztáztátok már az elején, hogy milyen elvek alapján fogjátok nevelni.


Aztán, verni meg főleg nem kell.


A szobatisztaságot meg nem egy bonyolult megtanítani. Ha otthon csinálja, akkor szidás , és akkor kell szidni amikor épp csinálni akarja.


Ha odalent végzi a dolgát, jutalmazás, és dicséret.


Három óránként se kell levinni. Fél éves. Nem olyan kicsi már, lassan felnőtt lesz, tovább is kibírná.


Amint felviszitek ,egyből oda vizel? Ez mondjuk szerintem kapásból nem csak a szobatisztaságról szól. Van itt más is. Rangsorbéli problémák, mondjuk.

2010. aug. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
tudja, hogy ő van legalul a hierarchiában, anyum "ölebe" is felette van, és el is fogadja ezt a helyzetet. ismerem a póráz 2 végén-t, követem is Victoria tanácsait. de az a baj, hogy mikor nekiáll vizelni, anyum rögtön szól nekem, hogy várjam meg, míg befejezi, és akkor nem kell levinni a kutyát :S
2010. aug. 12. 23:50
 13/13 anonim ***** válasza:
ugyan?!rottweiler panel lakasba?
2011. márc. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!