Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hallgatnátok egy kutyás...

Hallgatnátok egy kutyás témákkal foglalkozó podcastet?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre jobban foglalkoztat a gondolat. Kutyatartással, kutyás gondolkodással kapcsolatos adások lennének.

2020. dec. 8. 11:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
48%
2-3 év múlva lenne … addigra mar nem lesz nagy szam a 'podcasts'.
2020. dec. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

az ilyen fetételes módú kérdéseknek nem sok értelme van, mert nincs miről beszélni, csak véleményt lehet mondani róla, hogy azt a podcastet, amit mi elképzelünk arról, hogy te hogyan csinálnád, azt vajon hallgatnánk-e.

én még azokat se mind hallgatom, amikre feliratkozom, pedig amikor megnyomtam a feliratkozás gombot még úgy gondoltam, hogy érdekel, csak aztán már az időt nem szánom rá, hogy tényleg meg is hallgassam, pedig tudom, milyenek.


a tiéd pedig lehet, hogy még olyan se lesz, mint amilyennek te elképzeled (eleinte szinte biztosan nem). de az is lehet, hogy sokkal jobb lesz és még azokat is érdekelni fogja, akik most magabiztosan nemet mondtak. ráadásul mindegy is, hogy akik itt nemet mondtak hallgatnák-e, ha mások hallgatni fogják.


találd ki a koncepciót, kikkel, miről, hogyan beszélgetnél és kezdj el kísérletezni. kezdd el csinálni! minél előbb elkezded a kísérletezést, annál hamarabb eljutsz oda, hogy tényleg jó minőséget tudj belőle csinálni. minél tovább ülsz az ötleten és minél tovább csak elmélkedsz róla, hogy miért nem csinálod, annál nehezebb lesz majd később belevágnod és annál nagyobb csalódás lesz, ha mások elkezdik megcsinálni és ellőni az összes ötleted, miközben te sokkal előbb kitaláltad, csak semmit nem kezdtél vele!

2021. jún. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!