Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhásznak milyen hámot...

Németjuhásznak milyen hámot javasoltok? K9 hevederhám milyen?

Figyelt kérdés

Többnyire a nyakörvet használnám, de szeretnék venni egy hámot is, amit főleg kirándulásokon hordana. Szépen sétál, nem húz. Powerhámot is néztem, de elég zártnak találom nyárra, olyankor is sokat megyünk. Kb 10 ezret szánok rá.


Köszönöm a segítséget



2020. dec. 12. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

A skót juhászommal heveder hámot használok a kirándulásokhoz.

Elsősorban azért választottam én is, mert nyitottabb. Nekem jól bevált, a kutyának kényelmes, nem akadályozza a mozgásban.

2020. dec. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
A hevederhámok lefogják a kutya vállait, én nem javaslom. Ha ragaszkodsz a julius k9-hez, inkább longwalk hámot válassz. Nekünk is van ilyen, nem rossz hám, csak szerintem elég merev.
2020. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ham szerintem a kiskutyakra valo ... nemetjuhaszra nyakorv illik. De ez az en privat velemenyem.
2020. dec. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Kirandulashoz es Canicross edzeshez Non-Stop Freemotion hamot hasznalok. Ez egy szanhuzoham es rendkivul kenyelmes valamint tokeletes a sulyelosztasa trening kozben!

Mas gyartok x-back huzohamjai is tokeletesek. A kutya testalkatatol es szemelyes izlestol fuggoen peldaul ez:


[link]


Sok sikert!

2020. dec. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Én el perrot használok. Szuper tartós, minőségi, rengeteg színben kapható.
2020. dec. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A kutya sokkal jobban érzi magát hámmal mint pórázon, német juhász keverékem van és sokkal boldogabb amióta hámot használunk. Szabadabbnak érzi magát benne .Egy évig csak pórázzal mentünk napi 5-10km-t. Irányítani is sokkal kisebb mozdulatokkal lehet a hámmal. Nekünk Julis K9 Powerhámunk van :bírja a strapát könnyű tisztítani és szereti a kutya(előtte több hevederhámot szétrágott,ezt nem akarja leszedni magáról). Én is gondoltam, hogy meleg lesz neki nyáron de eleget levegőzik az ő bundájuk miatt.
2020. dec. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
96%
4-es: a húzóhámok húzásra vannak kitalálva. Túrázáshoz is lehet használni, de ha nem húz a kutya, akkor teljesen felesleges.
2020. dec. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!