Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 4,5 hónapos kutyátok mennyir...

A 4,5 hónapos kutyátok mennyire hallgat rátok?

Figyelt kérdés

Egy ennyi idős német juhászom van. Ha hívom kb. 10ből 5ször odajön, az ültetés az nagyon megy neki, kb. 10ből 9szer leül, fektetés kb. 10ből 7szer. Szépen sétál láb mellett. Más kutyákkal jól kijön, szeret játszani. Ha eldobok neki valamit elmegyérte, de csak ritkán adja oda, ha kérem. Ha mondom, hogy nem, akkor általában befejezi a rágást.

Ez milyen teljesítmény ennyi idős kutyánál?


2010. aug. 12. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:

huhhxD nekem sokkal rosszabb, bár nekem foxim van:)

am sztem szép teljesítmény:) eljöhetnél megnevelni az enyémet , mert az egy "bájos kis ördögfióka+ :D

2010. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem foxi keverékem van eljöhetnél őt is megtanítani.Azt szoktam mondani hogy ő a sátán kutyája XD

Ha hívom 10-ből 8x

ültetés 10-ből 1x

fektetés 10-ből 0x

Ha eldobok valamit visszahozza de nem adja ide mert kötekszik XD

Láb mellett nem sétál,rángat.

folyamatosan rág.

2010. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

13:25 nekem is foxi keverékem van, és ahogy leírtad ugyanolyan sátánkutya:D

am 1. vagyok^^

2010. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"adja oda, ha kérem" De kinek? Ha nekem akkor adja IDE. Bocs, de már a borsó is feláll a hátamon, ha ezt a csúnya és helytelen pesti dumát hallom.

Az enyém a botot, a labdát általában visszahozza, ha nagyon játékos kedve van incselkedik előtte velem. Ülni ül, kérni kér, már szépen ugrik a hoppra is, ha szólok neki, szinte kivétel nélkül jön. Egy baj van, ha ő játszani akar, akkor játék van, mert semmire nem hajlandó, csak szalad végig a kerten, ugrabugrál, kicselez, stb.

2010. aug. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Bocs a "helytelen pesti dumáért". Am szerintem mindenkibe bele lehet(ne) kötni.

2010. aug. 12. 13:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Az enyém mindig jön ha hívom, mindig leül, mindig ad pacsit, fekvést meg nem tanultuk.A labdát általában csak jutifalatért adja ide, ha rászólok mindig abbahagyja amit csinál, bár van amikor pár perc múlva újrakedzi :)

4 hónapos, keverék

2010. aug. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Matyi87 ***** válasza:
100%
Hozzám 5 hónaposan került a kis boxim egy hét múlva a kutyaiskolába nem hitték el, hogy mennyi ideje van nálam, mert annyira figyelt a kisokos :)
2010. aug. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem egy spicc-pincsi és még valamilyen keverék kutyám van és az ül parancsból 10:10 a feküdj 10:9 a hempereg 10:9 a gyere ide az bármilyen körülmény között 10:8 láb mellett jövetel angyon nagyon szorosan 10:8 a vár 10:9 a parancsra evés 10:10 az én kutyuskám nagyon okos kis macika :) most 12 hetes és nyolc hetes kórától tanítottam
2010. aug. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jah és az agiliti feladatokból is 10:8 ason teljesit :D
2010. aug. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én németjuhászom 6 hónapos és mindig jön ha hívom :)!

Az ül pacsi meg ezeket akk nem csinálja ha épen izgatott vagy éhes

2010. aug. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!