Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másodszor rontják el a megrend...

Másodszor rontják el a megrendelésemet, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Erről az oldalról kb minden 3.nak elrontják a rendeléseimet. Egyszer Orijen táp helyett Acanát kaptam, ugyanazért az árért, pedig az Acana olcsóbb lett volna, ha azt kérek. Most meg egy literes balzsamot rendeltem, de a 250ml-eset kaptam a literes áráért! 3x annyiba került, mint a 250ml-esnek kellett volna! A telefont persze nem veszik fel soha ... Meg én is hülye vagyok, hogy nem néztem meg mindjárt a futár előtt a rendelést, de az is rohan folyton, nem akarom feltartani, mire mindent átnézek benne, hogy jó-e.

Azon kívül, hogy nem rendelek tőlük többet és káromkodtam egy sort, mit tudok tenni?? Már semmit, mi?


2020. dec. 15. 13:31
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Petnet.hu

Írtam már nekik, az oldalon meg találtam egy olyat, hogy elvileg kamerarendszer figyeli a csomagösszekészítést, szóval elvileg meg kéne, hogy legyen nekik a hiba, meg elvileg mérik a csomag súlyát is, szóval talán kicserélik, vagy elküldik az ár kb kétharmadát, amennyivel többet fizettem a kisebb flakonért.

Köszi Nektek, hogy írtatok.

2020. dec. 15. 15:35
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem hibáztatom őket, nyilván ezer felé kell figyelniük, csak ha hibáznak, akkor javítsák ki. Ha kijavítják, akkor semmi gond, újra rendelek, mert amúgy nagy a választék meg minden., csak ne az legyen, hogy tagadnak vagy engem hibáztatnak vagy ilyesmi.
2020. dec. 15. 15:37
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el kötelességük kicserélni ingyen és bérmentve, ne hagyd magad! Ja és ne védd őket ennyire, ez szimpla hanyagság, egy korrekt cég nem küld ki rendszeresen hibás csomagokat.
2020. dec. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2/2 rendelés hibásan lett kiküldve, én nem költeném el ilyen helyen a pénzem. Akar a franc zsákbamacskázni velük, meg az elérhetőségeiken zaklatni őket - már ha óhajtanak válaszolni. De Te tudod... Mindenestre időmilliomosnak kell lenni ehhez.
2020. dec. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Igazából csak minden 3.at rontanak el, vagyis eddig így volt.

De igazatok van, csak próbálok megértő lenni, de ha nem cserélik ki, akkor tényleg begurulok.

2020. dec. 15. 15:48
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés ennek tudatában?
2020. dec. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
77%
Az “igazából csak minden harmadikat rontanak el”-re gondolok.
2020. dec. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Hát az eredeti kérdés, hogy van-e esélyem megkapni az eredeti terméket, amit rendeltem.

De már megkaptam a választ, amit köszönök.

2020. dec. 15. 16:00
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
A petnet szerintem komolytalan. Nézd meg a google értékeléseket. Sok a negatív vélemémy. Nekem is volt velük gondom, a rendelés fele lemaradt. Felhívtam őket, ledvesen, készségesen segítettek, elküldték a kimaradt tételeket, de egyúttal le is tiltották a felhasználómat
2020. dec. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Letiltották? Olyat lehet?
2020. dec. 15. 16:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!