Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A postán csomagátvételkor, ha...

Soleil kérdése:

A postán csomagátvételkor, ha nincs nálam a személyi igazolványom, de a személyi igazolványom számát tudom, akkor kiadják a megrendelésem?

Figyelt kérdés

2020. dec. 10. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Személyi és lakcímkártya kell. Vagy autóvezetői igazolvány és lakcímkártya, vagy útlevél és lakcímkártya.

2020. dec. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülnél, ha elmennék a postára, azt mondanám, én vagyok te, bediktálok egy kamu személyi igazolvány számot, és elhozom a csomagodat, aztán te sosem látod?
2020. dec. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Személyazonosításra alkalmas fényképes igazolvány kell.
2020. dec. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez olyan helyeken működik, ahol a másik is tudja, milyen számot kell bemondanod, mert megvan neki (pl. TAJ kártya orvosnál). A postásnak honnan kell tudnia, hogy Szabó Soleil személyi igazolványának száma AA987135?
2020. dec. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BlackSword ***** válasza:

Egyszerű, nincs igazolvány, nincs csomag...

Nem egy bonyolult dolog eltenni azt a qurva irattárcát... egyébként is nálad kell, hogy legyen...

2020. dec. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!