Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 németjuhász mellé 1 spániel...

2 németjuhász mellé 1 spániel lehet?

Figyelt kérdés
kertünkbe lessz 1 kan 1 szuka német juhász .. vehetek mellé egy szuka spániel ? nem közösitik majd ki ? (kilenne az ivartalanitva)
2010. aug. 12. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
ha két fiú kutya (az egyik boxer a másik puli) elfér akkor sztem őkis:):D
2010. aug. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de nem fogja magát egyedül érezni? mert mi cska hétvégén megyünk ki .. mármint kaját papa ad nekik .. de lovak a szomszédba ..
2010. aug. 12. 17:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát a spániel egy annyira szeretetéhes kutyafajta és olyan ragaszkodó, hogy szerintem rosszat tesztek vele, ha csak amolyan hétvégi szilajtartásra akarjátok. Nekünk két spániel van és fél napnál hosszabbra nincs szívünk magukra hagyni őket.
2010. aug. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért érezné magát egyedül? Ott van neki két másik kutya. A kutyák nem különülnek el fajta alapján egymástól és "párok" sincsenek hogy kihajyák a spánielt.
2010. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nekem van egy kan 6 éves cocker spánielem : D
2010. aug. 12. 17:54
 6/9 anonim ***** válasza:
nalunk 2más fajtu kutya vn az advaron egy magyar vizsla és egy őzpincs és mindig verekesznek.
2010. aug. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem lesz baj :D

az utcánkba van 2 bernáthegyi és mellete egy cocker spániel és sose látom őket veszekedni!

Sztem ne félj ellesznek

2010. aug. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van spánielem. És több kiutyával együtt, de ha nem muszáj, akkor nem a kutyákkal van, hanem velem. Inkább az emberek közt érzi jól magát. Szóval, én azzal a válaszóval értek egyet, aki nem ajánlja.
2010. aug. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
-i
2010. aug. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!