Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyennek látjátok a képen...

Milyennek látjátok a képen látható kölyköt? Szép Amstaff lesz belőle?

Figyelt kérdés

Képek: [link]

[link]

[link]

[link]

Bár tudom még kicsi(2hónapos,szuka),de remélem a hozzáértők tudnak valami támpontot adni.


2010. aug. 12. 17:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ!Mindenesetre akármilyen is lesz külsőre,szeretni fogjuk:)Hát igen,én is sokaltam azt az 50kg-ot,de ha el van hízva lehetséges,akkor viszont lehet nem mozog eleget.
2010. aug. 12. 18:27
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor se lehetséges mert nekem is van egy szukám eléggé elvan hízva és így 36 kg!:)
2010. aug. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
55-kg azért kicsit durva.De lehet mert szoktak lenni egy fajon belül elképesztően nagy példányok.pl:a mi kan staffunk is csak 4-hónapos és 20-kg 44-cm marmagasságal.pedig majdnem egy felnőtt mércét üt.és nem keverék mert kennel-es.Nincs elhízva itt is rákérdeztem már azt írták hogy korának megfelelően nincs elhízva de 7-8 hónaposnak kinéz.
2013. máj. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!