Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az Eukanuba...

Mi a véleményetek az Eukanuba tápokról?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam pár embertől, hogy elég jó táp, 1300/kg-ért tudnék is venni, de érdekelne, hogy mi az ami még ettől jobb lenne/lehet. Pénz nem igazán számít, mivel szeretném a lehető legjobbat adni a kutyusnak. Vagy ez is olyan, hogy "a puding próbája az evés"?

2020. dec. 21. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nem számít a pénz,akkor eukanuba tápot nem merem ajánlani, csak olyan amiben 70-30-0 százalék összetevők azaz 70% hús 30% zöldség-tojas és 0%gabona. Nagyon merem ajánlani acana vagy még inkább orijen tápot.
2020. dec. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát egy középkategóriás táp, én nem etetnék vele. Jó tápok pl. Orien, Acana, Brit Care, Wolf of Wilderness stb

A kutyám legjobb barátja ezt kapja, hát a kakija mellett 20 méterre se lehet megmaradni olyan büdös

2020. dec. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég jó táp...hát az ilyen Lidl-s meg Tesco-s "Fincsi" tápoktól tényleg jobb, de ha tényleg nem számít a pénz, akkor Acana, Orijen, esetleg Taste of the Wild.
2020. dec. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, akkor valószínűleg ezekből fogok próbálkozni.
2020. dec. 21. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!