Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hízik a Real Nature...

Miért hízik a Real Nature Wilderness táptól a kutyám? Magas a fehérje meg a zsír benne? De nagyon keveset kap így is.

Figyelt kérdés
15 kilós (lenne, most már 18) és 65 grammot kap reggel-este. Hova csökkentsem még, mikor az útmutató szerint 175 grammot kéne kapnia?

2020. dec. 22. 01:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%
Ha egészséges, akkor azért hízik, mert nem mozogja le, amit bevisz. Lehet itt promotálni a magas fehérjetartalmú tápokat, de a kutya aktivitásától is függ, mennyi fehérje kell, ha kevesebbet mozog, kevesebb kell.
2020. dec. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Azert seta es seta kozott is baromi nagy kulonbseg van! Sok kutyas csak lodorog a kutyajaval ... oda sem figyel mert nyomogatja a telefonjat ... vagy csak fossa a szot a tobbi kutyassal, a kutya meg csinal amit akar. Ez nem setaltatas! Ilyen setabol a 4x45 perc semmit nem er.
2020. dec. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%
Miert nem fozol a kutyanak? Akkor tudnad szabalyozni, hogy mibol mennyit kapjon (feherje-rost-vitaminok-asvanyi anyagok) ... nincs jobb a hazi kosztnal.
2020. dec. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen, én is tapasztaltam. Sokkal kevesebbet kell adnom neki, mint az etetési útmutató. Igaz ő már 14 éves, de ezt még ezelőtt nem tapasztaltam. Néhány táptól totál hízékony, hiába prémium gabonamentes.. Arra is gondoltam, hogy esetleg sós, és több vizet tart vissza a szervezete. Passz.


Viszont 2 kutyám is van, a kölyök az sokkal többet eszik mint az útmutató, és csontika, az idős sokkal kevesebbet, és gurul.


Te látod a kutyád, így próbáld meg a tapasztalatok alapján belőni a kellő adagot.

2020. dec. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%
Főzz neki!
2020. dec. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem lehet hogy túl nagy a zsírtartalma a tápnak?

Lehet egy senior táppal meg kéne próbálkozni.

2020. dec. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Csak a halas táptól nem fosik, nem tudok főzni neki. És nem szidtam a tápot, csak kérdeztem. Lehet nekünk erős. A Brit visszafogottabb.

2020. dec. 22. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!