Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért érdemelte meg egy...

Miért érdemelte meg egy kiskutya a halált?

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok. A 3 hónapos kiskutyámat elütötte egy autó... mivel érdemelte ezt ki? Olyan kedves lény volt, életerős, vidám, 1 hónapot tölthettem vele,óvtuk, vigyáztunk rá és egy váratlan pillanatban követte egyik családtagomat, kiment az utcára és elütötte egy autó :(



Miért kellett ennek így történnie?


Miért lesz ezzel jobb a világnak, ha nem lesz már velünk?


Reggel másmilyen volt a viselkedése, olyan kimért volt, máskor csintalan, ugrál, ma meg mint egy komoly felnőtt.. megérezte volna?


2020. dec. 22. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem érdemelte meg. Ráadásul a ti felelősségetek vigyázni egy ilyen picire. Úgyhogy bocsi, hogy beletaposok a lelkedbe, de ez gyakorlatilag a ti hibátok, miattatok halt meg. Remélhetőleg mielőtt újra állatot vállaltok, több felelősséget is növesztetek addigra.
2020. dec. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Ennek azért kellett így történnie, mert nem vigyáztatok rá eléggé. Sajnos egyet kell értsek az #1-essel. És ez nem lecseszés, csupán válasz a "miért"-re. De leginkább legyen egy életre szóló tanulság mindnyájatoknak.
2020. dec. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Kamu
2020. dec. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
mivan?
2020. dec. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Balaset volt, balesetek pedig tortennek. Irta a kerdezo is, hogy varatlanul kiszaladt, persze, lehetett volna jobban vigyazni ra, de mostmar ez van. Sajnalom a kutyust.
2020. dec. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Váratlanul kiszaladt, persze. Talán jobban kellett volna rá vigyázni, megfogni, pórázt tenni rá. Tudom, kiszaladt a kerítéskapun, akkor nem kell úgy kinyitni, hogy kiszaladhasson, megfogni a nyakörvnél. Nem vigyáztatok rá eléggé. Ha vigyáztatok volna rá, még élne.
2020. dec. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Jelentettem a kérdést, mert egyértelmű, hogy kamu...
2020. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

Nem lesz jobb a világnak ettől. Viszont ilyen utolsó, felelőtlen gazdákat én a rács mögé küldenék!

Ne tarts többet kutyát, ha ennyire képtelen vagy rá vigyázni!

2020. dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!