Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vesz valaki egyszerre 6...

Miért vesz valaki egyszerre 6 kiskutyát meg? Ez szabályos?

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 08:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Miért ne lenne szabályos? Egyébként nem tudom, lehet sok gyereke van, vagy nagyon nagy udvara, vagy állatokat ment, mit tudom én. Amíg tud róluk gondoskodni téged miért zavar?
2020. dec. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Lehet, hogy pl. kennelalapításon töri a fejét, eredményes szülőktől ígéretes kutyusokat, későbbi tenyészegyedeket akar. Vannak kennelek (vagy egyszerűen csak ebtartók), ahol

jóval 6 fölött van a kutyák száma, nincs ebben semmi extrém, vagy szabályellenes.

Ha eleget tesz a kötelezettségeknek, szabályoknak megfelelően tartja a kutyusokat, akkor nincs gond.

Te mire gyanakszol? Mit furcsállsz abban, ha valaki egyszerre 6 (vagy több) kiskutyát vesz?

2020. dec. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
kereskedik velük, vagy valami sötét állatkínzáshoz kell neki, de lehet húskutyák lesznek a feketepiacon
2020. dec. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Egy alomból veszi meg?
2020. dec. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Ha egy alomból veszi meg őket és nem utcamixek akkor külföldre akarja vinni/csempészni és eladni őket.
2020. dec. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%

Beb@fna, ha nem vehetnék amennyit akarok! A szap...izé...TENYÉSZTŐ, meg örüljön, hogy manapság, amikor sok embernek zabálnivalóra sem telik, valaki vesz tőle egy olyan állatot, amit meg sem lehet enni.


Matekozz! 1 díszeb árán, hány kiló marhát vehetnék?

2020. dec. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Valaki érti ezt a zavaros 6. hsz-t?
2020. dec. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
#6 takarodj már innen te tenyésztőellenes barom. A kérdésnek szerintem a leghalványabb köze nincs a tenyésztőkhöz, ők nem tömeggyártanak, hogy aztán egész almokat passzoljonak le. Próbálhatod beállítani őket rossznak, pénzéhesnek, de ez csak a te ostoba nézeted.
2020. dec. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%
akkor nézzük kutyánként 10nm kell legalább. Az min 60 nm + 20 jó lenne a gazdának is. + sétáltatni is kell őket 2szer 3szor egy nap ami 4-5 óra. Szerintem a többség ezt munka mellett nem bírná normálisan. Persze ki lehet engedni a akertbe oszt elvan de az nem normális tartás.
2020. dec. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
16%
Biztos kapott flotta kedvezmenyt az illeto :)
2020. dec. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!