Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért sántít a kutyám?

Miért sántít a kutyám?

Figyelt kérdés
Este le vittem sétáltatni füves területre, esett az eső szóval sár volt, ezért eléggé csúszott. 6 hónapos kutyáról van szó, el kezdett szaladgálni ugrálni. Majd oda jött hozzám és el kezdte nyalogatni a lábát aztán gondoltam hogy valami nem oké, fel jöttünk és el kezdett sántítani. Nagyon kétségbe estem de el fogjuk vinni orvoshoz.(Nem nyüszített még egyszer sem) bal hátsó lábáról van szó. Szerintetek mi lehet a baj?
2020. dec. 22. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
tüske ment a talpába..? csak ötletelek
2020. dec. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Én is tüskét keresnék. Vagy megeshet, hogy rosszul lépett? Az én kutyám egyszer ásás közben húzta meg a mancsát. Napokig enyhén bicegett rá. Volt viszont olyan is hogy őrült futás közben megbicsaklott.
2020. dec. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Kezdd el az ujjai végétől indulva fölfelé finoman megfogni, végigtapogatni. Ahol tiltakozik, felvakkant ott van a bibi. Ha a talpa, akkor valami belement. Ha a bokája vagy feljebb, akkor meghúzhatta. Ha rá tud állni, nagy baj nincs. Most éjszaka úgyis pihen, reggel majd látod hogy van. De azt nézd meg most, hogy nem ment-e valami a talpába.
2020. dec. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nezd vegig,h nincs-e tuske benne. Egyebkent meg meghuzodas.
2020. dec. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg, nem lépett-e bele valamibe, nincs-e seb a lábán, nem tört-e le valamelyik karma.

Nálunk részegek miatt üvegszilánkok is vannak az utcán, füves részeken is a járdák közelében, erre is figyelni kell, nem csak a tüskékre.

2020. dec. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az összes választ.
2020. dec. 23. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!