Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen felszerelés kell egy...

Milyen felszerelés kell egy border collienak?

Figyelt kérdés

Hamarosan lesz egy border colliem. Egy éves ivartalanított, nagyon aktív.


Ami eddig van:

- Purizon Adult Black-Angus-marha & pulyka - gabonamentes (12kg)

- Kutyágy

- K-9 powerhám

- Kong Extreme (úgy tudom nagyon erősen rág)

- Kong Wobler


A tápon kívül minden ajándék volt, karácsony után tervezek bevásárolni. Fressnapf, Mammut és neten rendelés jöhet szóba.


2020. dec. 23. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Rengeteg játékot vegyél hogy elfoglalja magát, nyakörvet, pórázt
2020. dec. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Én a powerhámjait nem szeretem a k9-nek, lefogja a kutya vállait, főleg pici korban nem tesz túl jót neki. Ha meg kicsiként kapod meg, akkor nehezebb megtanítani hámmal sétálni + gyorsan ki fogja nőni.


Póráz

Nyakörv

Etető+itatótál

Kutyakakis zacskó

Kutyasampon

2020. dec. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

1 éves a kutya, ezt benne van a leírásban.

Mentett kutya?

Kutyasuliknak nézz utána a környéken, hogy tartanak-e foglalkozást, és ha igen, milyen formában, én tudok olyanról, akik most virtuális oktatást is tartanak a vírushelyzet miatt.

Pórázból érdemes többfélét beszerezni. Én ezeket szeretem:

- 5 és 10 méteres fonott kiképzőpóráz

- rövid bőr póráz

- több méretre állítható karabineres póráz

- rugalmas derékövhöz csatolható futópóráz

Flexit nem javaslok.

Állatorvoshoz vezessen az első út, beszéld meg a dokival az oltások ütemezését, és a férgek, élősködők elleni védelmet.

Nyakörv, biléta hasznos.

2020. dec. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Szájkosár is kellhet, de ezt inkább akkor vedd meg, ha már megvan a kutya és meg tudod mérni.

Láthatósági kutya mellényt is érdemes beszerezni.

Tálak is kelleni fognak, amiben enni, inni adsz neki.

2020. dec. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megvettem a legszükségesebbeket. Kiderült, hogy a keretem sokkal kevesebbre elég, mint gondoltam sajnos.

A pórázok nagyon drágák voltak, így egy Naturally Good kötélpórázt választottam, mivel strapabírónak tűnt. A nyakörv Dogs Creek, de az eladó szerint használhatom eggyütt őket. Tálból olyat választottam, amin két lyuk van, így egyszerre etető és itató. Kakazacsiból most van egy 420 db-os dobozon. A samponoknál kicsit bizonytalan voltam, mivel volt ezerféle (hosszú szőr, világos szőr, sötét szőr, stb.). Végülis Biogance 2 in 1 lett. Bilétából egy mancsosat választottam, féltem, hogy a kinyitható nem olyan feltűnő, nehezebb a használata, stb. Vettem még néhány Chuckit játékot, összességében egy labdaeldobót, bele három labdát, három másmilyen labdát, egy frizbit és egy karikát.

Szerettem volna több játékot is, de már így is 5 ezer forinttal túlléptem a keretemet. Januárban tervezek mégegyszer bevásárolni.

2020. dec. 28. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!