Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a tápról?...

Mit gondoltok erről a tápról? Ha megtehetnétek, etetnétek vele?

Figyelt kérdés
A fressnapf sajátmárkás Real Nature Wilderness tápjairól lenne szó. Jó minőségnek tűnik, marha drágán. De az is vajon? Tudtok esetleg tápot ami még nagyon nagyon jó minőségű? Ár nem nagyon számít. Boldog karácsoonyt!^^
2020. dec. 25. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Összetételét esetleg tudod linkelni?
2020. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

A Fressnapf RNW tápcsalád az egyik legjobb fajta szárazeledel.

Nagy kiszerelésben 1500 Ft/kg, ez nem drága ahhoz képest. Mivel a minőségre, mint az Orijen, de az Orijen nincs 2000 alatt kilója.

2020. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Huh akkor oki^^ Egy ideig rosszabb minőségűt evett kölyökkorában. Aztán rátaláltam erre. A konzervjeikről esetleg vélemény? És a Carnilove a masik amivel szemeztem, azzal tapasztalata valakinek?
2020. dec. 25. 21:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem draga tap, nekunk nem valt, de amugy nem rossz az osszetetele, szoval probald ki nyugodtan :) Ha kutyad van, akkor nem kell melle konzerv, eleg csak a tap.
2020. dec. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Perszee tudom de néha ha nehezen megy neki a kaki akkor szoktam adni, vagy ha egy napot más vigyáz rá, ha szülinapja van, ha délelőtt nagyon lecsesztem.. tudom neki nem áll össze a kép de az én lelkemen segít XD Köszi a válaszokat am, még jöhetnek :)
2020. dec. 25. 21:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Konzervjei is a legjobbak!

Carnilove egy másik legjobb a piacon, kissé magasabb a fehérjeszintje, amit nem minden kutya bír, de speciel az enyémeknek semmi bajuk tőle, sőt.

Ki kell próbálni, e kettő mellett még ott van az Applaws, Purizon, Wolf of Wilderness, ezek közül akármelyik az egyik legjobb választás lehet.

2020. dec. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöömm <3
2020. dec. 25. 23:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Real nature- jó táp, én etetek vele,picit soknak vélem a kaki mennyiséget,de állagra jó,illetve legalább szedett magára az egy éves kutyám,mert hosszabb betegség után eléggé lefogyott,de most már helyre jött.


Nem vészes árban.

Mondjuk sikerült bele nyúlnom a legdrágább verzióba mert 12 kg 22 ezer. ló-teve kombó,de majd megnézem még a halasat vagy a barányosat azok 18 ezer a 12 kg asszem.


Közepes és egy kistestűm van.


Picit több mint egy hónapig elég nekünk.

2020. dec. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk pont 2 és fél hónapig elég, mert nagyon sok neki az ajánlás, csak 160 grammot eszik, 200 valamennyi helyett.

Nagyon nagyon jó táp!!!

2020. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!