Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha megtehetnétek, melyik...

Ha megtehetnétek, melyik amerikai staffordshire kennelből vennétek kutyát? Hozzáértők elsősorban!

Figyelt kérdés
Például ha azt mondanám, hogy tessék, itt van fél millió forint, de csakis egy olyan sztafira költheted, aki a legjobb meglátásod és szakértelmed szerint eredményes kutya lesz. Akár külföldi kenneleket is írhattok!
2011. márc. 23. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

Nekem az egyik kutyám (kan)ebből a kennelből van: [link]

2011. márc. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Ja és az előző párosításnál,meg tudod nézni az ötödik "párnak"a kölyke!:D
2011. márc. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tehát, ha akármelyik kennelt választhatnád Európában, ezt a kennelt választanád? Megindokolnád?
2011. márc. 23. 12:07
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen,ezt választanám!

Méghozzá azért mert minőségi kiskutyát kaptam!

Igaz ennek már 5 éve!

A kutyám jó idegrendszerű,jó a testfelépítése,jó géneket örökít.

Nekem ennél nem kell több.

2011. márc. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Sajnos a külföldi kenneleket nem igazán ismerem.

Én nem neves kennelből vásároltam kölyköt hobbi célra. Viszont a következő kutyám valószínűleg Tiger Tattoo's vérvonalú lesz, apa révén mindenképp. (bár a mostani is anyja révén az).

Azért őket mondom, mert tudom, hogy nagyon szép eredményeket érnek el kiállításokon, küllemre tetszenek a kutyáik, illetve valóban családtagként bánnak a kutyákkal, hatalmas tapasztalatuk van. Kiállítási célra tőlük választanék. Hobbi célra persze egy kisebb, nem olyan híres kennel is megteszi.

Illetve még a Rockstone kutyák tetszenek nagyon.

Híres kennel még ugye a Hörcsögfalvi, de nekem külalakra nem tetszenek az ő kutyáik. Ez a dolog meg egyénenként változó.

2011. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Rockstone kutyák jönnek be, biztosan onnan vennék, ha felkészültnek érezném magam egy ilyen kutyára. Személyesen ismerem a tenyésztőt, nagyon kedves és jóindulatú, az egyik leg lelkiismeretesebb akit ismerek, a kutyái gyönyörűek és jók a kiállítási eredményeik, nemrég jelent meg egy könyvük is.
2011. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Igazából én kicsit nagyra-törőbb válaszokat vártam, mivel majdnem korlátlan összeg állna a rendelkezésetekre. Én például azt válaszoltam volna erre a kérdésre:


Hát, magyar kennelek közül a Backwoods kutyái tetszenek kinézetre, eredményeit tekintve az of Fianna. De ha annyi pénzem lenne, lehet meg próbálnám venni Don King of Ring's- et, vagy egyik kölykét. De lehet kiugranék Olaszo.-ba, vagy valahova (nem tudom hol vannak híres kennelek az eu-ban). Esetleg egy kék- fehér ritkaságot vennék(az az álmom).


Tehát végül is elérhetetlenebb kutyákra céloztam, sznob válaszokkal... De az eddigi válaszok is tetszenek!

2011. márc. 24. 00:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, akik a sznob válaszokat írták volna, azok nem fordulnak meg ezen az oldalon:))
2011. márc. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem az Imperial és a Tatar's kennel kutyái tetszenek. Külföldi pedig egyértelműen a King of Rings kennel. :)
2011. márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a Backwoods és Imperial kutyák tetszenek,láttam párat kiállításokon,nagyon szépek voltak.
2011. márc. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!