Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám hajnalban "fuldokolva...

A kutyám hajnalban "fuldokolva röfögött", mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Arra ébredtem, hogy fekszik melletem és mint amikor véletlen felszipant valamit elkezd röfögni. Nem tudtam vele mit csinálni, csak megpróbáltam felülteni és maszírozni, hogy minél hamarabb jobban legyen. Ez mi lehet? Gondoltam rá, hogy elviszem állatorvoshoz a 2 ünnep közt, ő tud vele valamit csinálni? Én ilyen esetekbe tudok valahogy segíteni a kutyámnak?

2020. dec. 26. 07:43
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Többször fordult már elő vagy csak felszippantotta a nyálát és az ment félre?
2020. dec. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Utolsó kérdésedben a válasz: dokinak mondd el, mit tapasztaltál! Ha ő "beazonosítja" az okot, biztosan nem hagy tanács nélkül sem, hogy olyankor mi a teendő.


Milyen fajta? Nem mopsz, vagy hasonló, akiknél légzéssel kapcsolatos hasonló szituk gyakrabban előfordulhatnak?

2020. dec. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Az enyém rendszeresen csinálja ,nekem úgy tűnik, mintha valami szöszt szippantana be..."kiköhögi " aztán minden rendben vele.

Olyan mint amikor félre nyelek, néha velem is előfordul. Fuldoklós köhögés, aztán megoldódik.

2020. dec. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 dililili válasza:
97%
Félrenyel vagy valami szöszt felszippant. Nem vedlős? Mert lehet a saját szőrét. Nem kell megijedni.
2020. dec. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Milyen fajta?
2020. dec. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%
Valószínűleg visszafelé tüsszentés. Előfordul és ártalmatlan.
2020. dec. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7%

Ha te enned azt a tapot,amit o,te is kohog el a savtol.


Probald ki,h fozol neki hust es zoldseget levesben,es nem fog kohogni .... (fott csontot dobd ki. Kulon nyerscsontot adj)

2020. dec. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%
Fordított tüsszentés.
2020. dec. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a gálaszait. A biztonság kedvéért azért elvittem orvoshoz aki megnyugtatott és azt mondta mint itt is sokan, hogy csak forított tüszentés.
2021. jan. 4. 21:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!