Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám éjjel bent alszik, de...

Kutyám éjjel bent alszik, de 4 órakor mindig kikéreckedik és felkelt. hogy lehetne ezt áttenni 7-8 órára?

Figyelt kérdés
heti max 1x 2x akar csak 7kor kimenni...egyébként mindig felkelt 4-5 órakor.. kertes ház
2020. dec. 27. 13:06
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

#10


a húgy felszárad hamar, a szart kidobjuk... én meg azt képzelem el nehezen, hogy mi a fa*****ért vagy ilyen rosszindulatú és előítéletes... egyébként sincs közöd hozzá, tökre nem tartozik sem a kérdéshez, sem közöd nincs hozzá



ilyen ajtót vasajtóra, meg 30 centis dekorált faajtóra nem lehet felrakni

2020. dec. 27. 19:33
 12/25 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy kaparja a vasajtót, és mindenkit felébreszt
2020. dec. 27. 19:34
 13/25 anonim válasza:
44%
Ha nem tudjátok megoldani a kutyaajtót és kaparja a vasajtót akkor babaráccsal el lehet keríteni és nem kaparja, más is megteszi de ez a legegyszerűbb megoldás.
2020. dec. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

na hol vannak a kutyaszakik akik itt olykor nagy mellénnyel osszák az észt?


nem csak a a kaparás, hanem mellé ilyen csukott szájas sajnáltató hangot is ad ki


ezt az egészet meg kellene szüntetni, ma fél4-kor ébresztett a hanggal, hogy ki akar menni

2020. dec. 29. 13:37
 15/25 anonim ***** válasza:
45%
Kerdezo, erre nincsen mas megoldas azon kivul, hogy nem engeded ki. Lesz jo par nehez ejszakatok, de meg fogja tanulni, viszont ki kell birni ennyit a cel erdekeben. En is vegigcsinaltam ezt a kutyammal, nekem kb egy het volt, mire megtanulta. O amugy kibirta az ejszakat pisi-kaki nelkul, csak valamiert mindig hajnali 6kor keltett, pedig alapvetoen en 8kor kelek mindig, hetvegen picit kesobb. Bar az hozzatartozik az igazsaghoz, hogy nalunk a kutya bent aludt velem a szobaban a fekhelyen, tehat en megsimogattam sokszor, amikor nyavalygott.
2020. dec. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
42%

Mikor es hanyszor eteted? Viz mindig van előtte?

Nagytestu kutyank van, igy a kajat egyreszletben kapta del es 2 kozott, mikor hogy dolgoztam, viz egesz nap elotte, de este elvettem tole. Miutan elveszed a vizet kb masfel 2 ora utan engedd ki pisilni, es akkor birnia kell. Ha nyüszit, akkor meg nem a pisi miatt, hagyd figyelmen kivul es tiltsd le rola. Par almatlan ejszakatok igy is lesz, de hamar rajon hogy hiaba akar kimenni, nem ér el semmit a hisztivel.

2020. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
60%
Mar kutyaajtonk van, sokkal egyszerubb az elet.
2020. dec. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

se nem éhes se nem szomjas

éjjel aludni kell

ezt meg kell tanulnia

2020. dec. 29. 18:48
 19/25 anonim ***** válasza:
29%

Most pofáztuk el, hogy nem engeded ki. Ez a nevelés. Pár napig nem fogtok aludni tőle, de nem engeded ki!

Egyébként elmondom hogy a kutya nem szeret az életterébe xarni hugyozni. Attól mert néha megteszi, még nem szeret. Este 10-kor még ki kell engedni egy fél órára, utána reggel 7-ig ki kell bírja. És nektek is!

2020. dec. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

este 10-kor nem akar kimenni

akkor alszik

2020. dec. 29. 23:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!