Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff vagy németjuhász?...

Amstaff vagy németjuhász? Esetleg más fajta? Tapasztalat és cicák mellé, sok foglalkozással?

Figyelt kérdés

Olyan kutyát szeretnék, ami valamennyire tekintélyt parancsoló és sokoldalú(sok mindenre alkalmas, sok mindent lehet Vele csinálni).

Szeretnék sokat foglalkozni Vele, úgymond Ő lenne az új életmódom, tehát Ő lenne az első nekem és köré építenék minden mást. Mindenféle kutyával végezhető sport/munka érdekel, pl bikejöring, őrző-védő, nyomkeresés, agility vagy bármi, szóval kipróbálnék Vele mindent, amire van lehetőségem és ami neki a legjobban bejön, azt rendszeresen csinálnám Vele. Nagyobb testű, minimum 25 kilós méretű kutyák érdekelnének, szőrhossz/típus mindegy, lakásban lenne tartva, rengeteg foglalkozás, mozgás mellett. Előző két kutyám menhelyről volt, közben lett 3 nagyon lökött cicám, amik miatt nem merek már bevállalni ismeretlen keverék kutyát és tudnom kell, hogy mi lesz a kölyökből, semmiképpen nem jöhet szóba semmilyen vadászkutya. Tudom, hogy kicsi korban összeszoktatható a cicákkal, de épp elég nehéz lesz egy nagytestű aktív munkakutyával is megbarátkozniuk, vadászkutyát nem hozok nekik.

Egyenlőre a fent említett két fajtánál tartok, de szívesen olvasok más fajtákról, amik szeretnek dolgozni, nyitottak a különféle kutyás foglalkozásokra, szeretnek bent lenni(óriásbundás kutyák szerintem szenvednének) és nem utolsó sorban, toleránsak a dilis cicákkal.

Előre is köszönöm a segítséget.



2020. dec. 27. 13:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagykutyás ismerősömnek a show vonalú németjuhásza minden munkavizsgát letett.

Tele a facebook vele.

2020. dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!