Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell egy kutyát bevinni...

Miért kell egy kutyát bevinni egy temetőbe?

Figyelt kérdés

A tegnapi napon kimentem a temetőbe szeretett nagyszüleim sírjához. A temetőben arra lettem figyelmes, hogy egy nő kutyával van, és még futtatja is a füves területen. Véleményem szerint ez több okból is aggályos: egyrészt kegyeletsértő, hiszen senkinek sem esne jól, ha egy kutya a hozzátartozója sírját vizelné össze, másrészt veszélyes, mivel a kiszámíthatatlan állatok megtámadhatják a temetőbe látogatókat. Mivel a temetőt üzemeltető gazdasági társaság honlapján nem találtam arra utaló szabályozást, hogy be lehet-e kutyát vinni a temetőkertbe, ezért az újévben személyesen fogok ennek utánajárni, szükség esetén pedig kezdeményezni fogom az önkormányzatnál erre vonatkozó szabályozás megalkotását.


34/F



2020. dec. 27. 21:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%
A kutya szerintem sem való a temetőbe, de ha szelíd ebről van szó, és a gazdája figyel rá, hogy ne piszkítson a sírokra, akkor szerintem nincs vele probléma.
2020. dec. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
43%

A törvénybe le van írva, hogy ne ölj, öcsémet mégis temető mellett verték fejbe husánggal.

Én meg nem fogok cigány lakta településen kutya nélkül utcára menni!!

2020. dec. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
57%
Kutya meg sem latogathatja az elhumyt gazdijat? Nincs ebben semmi!
2020. dec. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
79%
13, pont ez jutott eszembe. Kutyát futtatni nem vinnék oda, de ilyen szituban el tudom képzelni hogy vinném, kultúrált körülmények közt.
2020. dec. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

„Kutya meg sem latogathatja az elhumyt gazdijat? Nincs ebben semmi!”


Egy kutya úgysem tudja felfogni, ha az elhunyt gazdája sírjánál van, ezek állatok.

2020. dec. 27. 22:37
 16/24 anonim ***** válasza:
68%
Ha futopalyat lehet epiteni a Fiumei uti sirkertbe, akkor a kutyazas sem ordogtol valo cselekedet.
2020. dec. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
85%

“ Egy kutya úgysem tudja felfogni, ha az elhunyt gazdája sírjánál van, ezek állatok.”


Hány kutyával tapasztaltad ezt meg?

2020. dec. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
87%
A kerdes provokacio.
2020. dec. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
81%
Te kèrdezö, te hogy lehetsz màr 34 èves? Valahogy túl gyorsan öregszel. Nem règ mèg csak 30 voltàl. :D
2020. dec. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
72%
Mert az hogy részeg 16 évesek szarrá hányják magukat bent és pózolnak stb... Az jobb mert egy ember jobban odaillik ? 😂 A kutya okosabb és jolneveltebb mint néhány"ember" társunk... Te nyomi
2020. dec. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!