Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell egy kutyát bevinni...

Miért kell egy kutyát bevinni egy temetőbe?

Figyelt kérdés

A tegnapi napon kimentem a temetőbe szeretett nagyszüleim sírjához. A temetőben arra lettem figyelmes, hogy egy nő kutyával van, és még futtatja is a füves területen. Véleményem szerint ez több okból is aggályos: egyrészt kegyeletsértő, hiszen senkinek sem esne jól, ha egy kutya a hozzátartozója sírját vizelné össze, másrészt veszélyes, mivel a kiszámíthatatlan állatok megtámadhatják a temetőbe látogatókat. Mivel a temetőt üzemeltető gazdasági társaság honlapján nem találtam arra utaló szabályozást, hogy be lehet-e kutyát vinni a temetőkertbe, ezért az újévben személyesen fogok ennek utánajárni, szükség esetén pedig kezdeményezni fogom az önkormányzatnál erre vonatkozó szabályozás megalkotását.


34/F



2020. dec. 27. 21:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan nem sétáltatnám a temetőben a kutyámat, ráadásul, ahogy írták is, a legtöbb helyen ki van téve, hogy kutyát bevinni tilos. Tényleg kegyeletsértő, ha épp odapisil egy sírra..

De attól is függ, hogy mennyit vannak bent. Ha csak épp átmennek, nem ott sétálnak és a kutya sem pisil oda ez idő alatt, akkor szerintem nem egy olyan nagy probléma. Más állatok is vannak bent: a hangoskodó, trágár emberek szerintem nagyobb probléma.

2020. dec. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
72%
És sok ember is odapisil...
2020. dec. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
78%
Ez az a marha, aki hetente kiír valami kitalált sztorit a kutyákkal kapcsolatban. Már nagyon régóta csinálja, mindig valami újat talál ki. Ne reagáljatok és egy idő után megunja.
2020. dec. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
78%
Már megint unatkozik a ratyi... Már megint kirúgták és szakított vele a pasija. Most még a pszichiátriákat is átalakították covid osztálynak, így a terapeutájához/kezelőorvosához sem tud szegényke járni.
2020. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!