Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik bull...

Szerintetek melyik bull típusút hozzam ki az Illatosról?

Figyelt kérdés

Természetesen elmegyek majd személyesen is, de addig is nézegetem őket és több is tetszik, Ti melyiket választanátok?

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

6. [link]

7. [link]

8. [link]

9. [link]



2020. dec. 28. 12:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%
Átnézve a telep kutyáit, jelenleg a tugriscsíkos bull típusúak vannak a legtöbben, ki tudja miért.
2020. dec. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
79%

5: Bár még fiatal, de erőteljes, domináns, komoly kutyának látszik.

A "maradék" kettőről (6,9) nem tudok mit mondani.


Még mindig #6-os, amúgy menj el, nézd meg mindet.

Gondolom azért kérdezted, hátha tudunk valami infót kép alapján, mert nem tudsz választani, ha helyben lennél, sem tudnál igazán dönteni.

2020. dec. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
64%
Én is szavaztam,de kép alapján bármelyiket lehetne választani és az itt segítők se kép alapján választanának valójában! Szóval szerintem is talán inkább arra voltál kíváncsi lát-e valaki valamelyikben kép alapján kivetnivalót. ~Nem,de így nagyon nem is lehet. Menj el akár többször is és akár hozz el többet is, ha lehet.:)
2020. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
90%

Kinézetre nem tudnék választani, de ha nekem kéne dönteni, azt hoznám, amelyik érdeklődik irántam, de finoman, sétánál, ha szólok, azonnal jön, nem szaglászik vadul vagy jelölget és az is fontos lenne, hogy ne kutyázzon, de plussz pont, ha szeret játszani, mert úgy könnyebb lesz lemozgatni(és én is szeretek játszani :) )


Nagyon szép tőled, hogy befogadsz egy ilyen kutyát :)

2020. dec. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
77%
Mit jelent az, hogy "ne kutyázzon"?
2020. dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
"megfigyeléses kutya" azt jelenti, hogy hatósági megfigyelés alatt állt, mert már harapott meg valakit... ha nincs kutyás tapasztalatod, (és nem annyi hogy gyerekkorodban a családnak volt már egy kutyája), szerintem ne hozz ki ilyen kutyát. Másikat válassz.
2020. dec. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Ohhhh ..

Nem tudtam, hogy a "megfigyeléses" az azt jelenti, hogy már megharapott valakit ...

Akkor újra átgondolom, átnézem, köszi nektek mindenkinek.

2020. dec. 28. 17:13
 18/25 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy azért a "megfigyeléses" sem azt jelenti, hogy a sátán kisöccse. Simán lehet, hogy csak odakapott valakinek. Komolyabb támadás után azért nem szokták csak úgy odaadni bárkinek, akkor általában egy szervezet viszi el. Próbálj meg ismerkedni a kutyával, és az Illatoson a gondozók som mindent tudnak róluk, beszélgess el velük a kutyáról. De azért tudd, hogy ezeknek lehet már valamilyen "előéletük"...
2020. dec. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Végül is csak egy van köztük, ami ilyen.
2020. dec. 28. 17:21
 20/25 anonim ***** válasza:
Nekem az 1es, 4es és a 9es tetszik a legjobban, olyan kis életvidámak :)
2020. dec. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!