Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik bull...

Szerintetek melyik bull típusút hozzam ki az Illatosról?

Figyelt kérdés

Természetesen elmegyek majd személyesen is, de addig is nézegetem őket és több is tetszik, Ti melyiket választanátok?

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

6. [link]

7. [link]

8. [link]

9. [link]



2020. dec. 28. 12:13
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Tudom, persze. Köszi azért, mert így még jobban odafigyelek majd.
2020. dec. 28. 17:22
 22/25 anonim ***** válasza:

4es vagy 7es,ha kinezet alapjan dontenek. Aztan majd a szemelyes ismerkedes ugyis eldonti, vannak kifejezetten sggfej bullok, az enyem is az. 3 evesen kerult hozzam menhelyrol, azota sokat csiszolodott mar, de vegtelen kitartas es turelem kell hozza neha. Regen az volt a kedvenc jazeka, hogy erosen rafogott az ember kezere, sosem verzett de belilult es napokig fajt. Kapkodott, nem lehetett simogatni nyugodtan, a kutyafesut tamadta, a koromvagot szinten, a hajszaritoval meg most sem barik. Macskaval egyaltalan nem kompatibilis, kutyaval viszont meglepo modon igen. Tavasszal hozunk par csirket, kivancsi leszek mit szol hozzajuk... Ott lenne meg most is egy kennelben, ha nem szeretek bele, de a vilag legkedvesebb kutyaja szamomra, a hulye szokasaitol is megszabaditottuk. Jo, meg azert van pár, pl. az allatorvosnal őrjöng, visít, ficankol, csak szajkosarral lehet beoltani, de ezt a szitut sajnos nem tudom vele gyakorolni...

De eljutottunk odáig, hogy en barmit csinalhatok vele, ha nem is elvezi a furdest, fesulest, koromvagast, de turelmesen tűri. Nem ugral, nem harap, csak pacsikat es puszikat oszt, megtanult jatekokkal játszani, szobatiszta, nem rombol, mar porazon se mindig húz. Idegenekkel is sokkal baratsagosabb. Szoval ha kihivast keresel, es vegul megmentesz egy antiszoc kutyat, keress batran, lelkizhetunk egyutt. 😂

2020. dec. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Melyik lett végül?

Milyen tapasztalataid voltak az Illatos úttal?

2021. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ide látom,hogy a fekete a többihez képest félénk,vissza húzódó.Ha az neveletlen a félős kutyával nehéz bánni.

Elsőre őt mondanám,mert aranyos és kezelhető kutya,de tanítani ismétlem problémás,ha tényleg félős/bántott kutya.


Rá is szavaztam de a másik aki tetszik az a 3.

Nagyon aranyos :D


Én Reményt próbálom kihozni a borsodi alapítványtól.Hátha..

2021. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ja régi a poszt.Minek hoztok mindig előre ilyen ősrégieket :'D
2021. jún. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!