Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miket tudtok a bologneséről?

Miket tudtok a bologneséről?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:

tényleg ennyire nehéz googlet használni?

[link]

2010. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
A bolognese pizzáról?
2010. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

a kutyák kategóriában szerinted a pizzáról kérdez?...


amúgy nagyoncukiiiiiik, az a kutyafajta a szerelmem pedig nem vagyok nagy kutyarajongó, de ha lesz valaha kutyám tuti ilyen lesz ^^

2010. aug. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az ölebeket, ez a kutya sem nyerte el a tetszésemet. Nem gondolok rá kutyaként, de sokan szeretik, szóval minden bizonnyal jó kutya lehet. Társasági kutya, kertben nem ajánlatos tartani, szüksége van az ember közelségére. Én csak barátságos bologneseket láttam eddig. Jó családi kutya, de tényleg lehetőség szerint lakásban vagy házban tartsd. A táplálása megegyezik a többi kutyáéval, nem túl nagy a mozgásigénye. Könnyű kezelni, annyira nem makacs, meg lehet nevelni. Ennyit tudok róla, de biztosan az interneten is sok leírás van róla.
2010. aug. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A kozmetikája nagyon fontos. Fésülni kell, hogy ne csomósodjon össze a szőre és ne kelljen kopaszra nyírni.

Nagyon aranyos és probléma mentes családi kutyus.

2010. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
szerintem nem kutya
2010. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó, na mondom én, hogy pizza...


második

2010. aug. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk van!!:)4 és fél hónapos,és nagyon szeretjük!Okos,nem nő meg nagyra,elvan kint is,csak amíg kölyök a vezetékekre figyelni kell,meg úgy mindenre!!:)A milyénk kicsit szelebúrdi,meg nagyon kíváncsi,és tud is bambán nézni.Nagyon tudja magát szeretettni:) Ajánlom!!!!!És most azoknak írnék akik szerint ez nem kutya: Attól még hogcs kicsi nem kell lefikázni...nem csak em komondor vagy egy kuvasz lehet igazi kutya!!!ízlések és pofonok!Ha valakinek kutya kell,figyelembe kell venni a környezetét,a lakhelyét,és a pénztálcáját!Például ahol pici baba van,oda biztos nem vennék egy rotit,és van aki szereti ha szép a kert,nincs kipisilve a fű,viszont kutyust is szeretne...nekik szerintem nagyon mgefelel az ilyen.Akik például nem tudják anyagilag az etetését vállalni,egy kicsivel jobban elvannak.Most nem akarom lefikázni a nagyobbakat sem,mert nekünk is van két németjuhászunk egy tacsink,és egy bolognese-ünk.Szeretjük őket,és szerintem nem a méret a lények!!!!!

2010. aug. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13:46-os vagyok. A rotik köztudottan imádják a kisgyerekeket, nyugodtan ajnálanám gyerekek mellé. A bolognese is kutya, ugyanúgy savas a pisije, mint egy ír farkaskutyának. Én nem szeretem a kicsi kutyákat, ez a nézet nem fog meváltozni.
2010. aug. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 dorakindti ***** válasza:

Cuki kutyusok, de itt sem mindegy, hogy hol veszitek. Sajnos elég sok ideg beteg köztük, amik innen-onnan származnak, és az sem tuti, hogy tényleg bolognese. A bolognese csak hófehér lehet, és hullámos szőre van. A kozmetikája meg tényleg nagyon fontos, bár nem bonyolult, csak fésülgetni kell hetente többször, különben tényleg könnyen kopasztás lesz a vége.

Amúgy meg szerintem is az nagyon fontos, hogy milyen környezetbe veszi az ember. Lakásba például nagyon jók az aljszőrtelen fajták. Nem lesz tőlük minden csupa szőr. És ha normálisan kutyaként kezelik, akkor még akár ÖV-re is mehet. A legcukibb amit láttam egy tacsi ÖV-je volt.

2010. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!