Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kapar a kutyám mindenhol...

Miért kapar a kutyám mindenhol mély gödröket? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
de csak az utóbbi egy-két hétben kapar. érez valamit és azért? vagy unatkozik? de van, hogy a kert közepén van hogy az udvar közepén, van hogy a fát kikaparja. mit csináljak vele, hogy hagyja abba?
2010. aug. 13. 13:35
 1/10 Akiteki ***** válasza:
80%

Melege van. Minél mélyebbre ás, annál hűvösebb a föld.

Sokan mondják, hogy le kell fárasztani, mert unatkozik. Az enyémek séta után is hajlandóak aluljárót építeni.

2010. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is ezt csinálja!

Nem hiszem,hogy le lehetne szoktatni róla.

Szerintem is melege van,mert télen nem csinálja.

2010. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A meleg az oka,az enyémeken se segít a lefárasztás bármikor képesek kaparni!:)
2010. aug. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ez a meleg miatt van az enyém is sokat kapar
2010. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
oké, de úgy néz ki az udvarunk, mintha bomba robbant volna. pedig szépen megcsináltuk a kertünket és az udvarunkat is, erre ő nagysága meg lyukat kapar, nem is akármilyet. akkor azt mondjátok, hogy semmit nem lehet tenni ellene? és ha megfürdetném néha-néha? vagy jól leszidom? de köszönöm az eddigi válaszokat.
2010. aug. 13. 14:06
 6/10 anonim ***** válasza:
rakj ki neki vizet egy akkora edényben, amibe bele tud feküdni, nálunk ez vált be, miután rájött, hogy ott le tud hűlni
2010. aug. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet vakondot érez. Vannak vakondtúrások az udvarotokban?
2010. aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem nincsenek. eddig a kerítések környékén ásott, utána a bokrok és fák környékén, de már az udvar közepén is....
2010. aug. 13. 15:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk erre az volt a megoldás,hogy kinyitottuk a garázsajtót és ott elvan ebben a melegben a hideg betonon.Ha van ilyesmi helyiségetek akkor engedjétek be ti is,esetleg egy részt árnyékos helyen locsoljatok fel neki,az enyém azt is szerette.de van egy kis gyerekmedence(nem gumi),amibe van kb 10 cm víz,abbe is néha beleáll.Szokott kapni egy pár jégkockát hús helyre,azt meg maga alá kotorja.egyébként az én kutyám is képes volt akkora gödröt ásni 20 perc alatt ,hogy én eltűntem volna benne=) Mondjuk ő télen meg vermet ás az ólja mellé és abban alszik=)Próbálkozz!
2010. aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Akiteki ***** válasza:
58%

Kismedence, nagymedence, lakásban légkondi, mégis ásnak. :)) Vakond nincs, csak néha süni. De azok éjjel, a kutyák meg nappal ásnak.

Egyszerűen imádják. Én meg néha beleesek.

2010. aug. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!