Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya éjjel kint, nappal bent?

Kutya éjjel kint, nappal bent?

Figyelt kérdés
Kint van egy nagyon jól szigetelt haza, fuggonnyel éjszakára.
2020. dec. 30. 21:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tartsátok bent, nem most kéne egy kölyök kutyát kirakni 1-2 fokba.

Mikor a miénk volt kölyök bent maradt, volt pelusa és arra szoktattuk rá, hogy arra pisiljen, nem rongált meg semmit. Olyan hatalmas rumlit nem is csinálhat, kölyök kutyus.. Amugy meg aludhatna bent nálatok, és akkor kb tudtok rá figyelni.

Ha a kezdetekben be is pisilne vagy kakilna szegény, azt fel lehet takarítani, ez elkerülhetetlen, ha van kutyád, megesik🤔(egyébként tényleg van kutya pelus, le kell teríteni és arra szoktatni, hogyha bent van oda pisiljen,jutalmazzátok meg, ha sikerül neki.)

😇😇

2020. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én se tenném ki ha egész nap bent van. Ráadásul most még istenes idő van. 0-2 fok.

Lesz majd -10 is még január február körül.

2020. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Holnap tuti bent lesz, nagyon kíváncsi vagyok, hogy telik majd. Remélem minden rendben lesz, és akkor onnantól nincs akadálya, hogy bent is aludjon.
2020. dec. 30. 22:06
 14/18 A kérdező kommentje:
Erős mínuszokban sem hagynank kint, most meg azért nincs olyan hideg, plusz tényleg szuper kutyahaza van hofuggonnyel. Napközben is volt azért kint, nem egész nap bent volt, sétálni is voltunk késő delutan, ami utan már kint maradt most este.
2020. dec. 30. 22:08
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem felnőtt dupla bundájú kutyám van, de előbb szedné le az ajtót minthogy kint egyedül kelljen aludnia, ház ide vagy oda. A pisi vagy kaki együtt jár a kölyökkutyával míg szobatiszta nem lesz. Az enyém már jelez ha mennie kell. Lehet hogy fel kell majd kelni hozzá, hisz kölyök, kisebb a hólyagja, de ha ez nehezetekre esik minek vettetek kutyát? Főleg télen? Nemrég hasmenése volt a kutyámnak, óránként kellett mennie éjszaka is, mégis minden alkalommal ki és be engedtük.
2020. dec. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj es allj kint egy ejszakat poloban, remelem megerted, hogy mennyire hideg is van. Hiaba a meleg kutyahaz, egy kolyoknek egyszeruen meg nincsen megfelelo bundaja a telhez, foleg, ha esetleg rovidszoru fajta, mert ezek utan azt is el tudom kepzelni. Kolyoknek bent a helye, ha vastag lesz a bundaja es nagyobb testu, akkor lehet majd felnottkent kinti, kinti-benti.
2020. dec. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne rakd ki már ma sem!Aludni nem tudnék annak a tudatában,hogy kint van a hidegben.Nem szabad a kölyköt kitenni télen.Drága szíve😕
2020. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van ha bepisil? Azt meg tudod mutatni, hogy ejnye bejnye ne ide kell pisilni....
2020. dec. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!