Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg igaz az hogy télira...

Tényleg igaz az hogy télira fel kell hizlalni a kutyát? (nem kinti kutya (nappal kint éjjel bent) magyazr vizsla (nem kisnövésü és veri a 40 kg ) férjem azt mondja sovány hát majdnem dobtam egy hátast

Figyelt kérdés
2014. szept. 19. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy kutya akkor van jó kondícióban, ha a rövidszőrűnél még kivehetően látszanak, hosszúszőrűnél pedig kitapinthatóak a bordái. Ha mutatsz képet, megmondom, a tiéd sovány-e, de nem hiszem.

Amúgy nem "szokás" felhizlalni télire a kutyát, de egy ilyen rövidszőrűnél, ha nappal kint van a hidegben sokat, jó lehet, ha egy picit jobb kondiban van az átlagosnál.

2014. szept. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt írja a leírás, hogy a nagyobb termetű kutyák elérhetik a 35 kg-ot. Vagyis ha a tietek közel 40 kg, csak nem lehet olyan rossz kondiban :)

De nem kell felhizlalni a kutyát egyébként

2014. szept. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hajaj hidd el nekem meszsze áll a roszkonditol :)
2014. szept. 19. 12:13
 4/9 A kérdező kommentje:
2014. szept. 19. 12:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez egy egészséges, megfelelő testalkatú kutya :)
2014. szept. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szerintem is :)
2014. szept. 19. 12:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nagy hidegek vannak, a kint tartott kutyáknak szoktak némileg energia dúsabb kaját adni.
2014. szept. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy jól tartott kutya télire eleve kipárnázottabb lesz. Erősebb kaját kap, tartalékol.

A te kutyád szerintem éppen jó. A magyar vizsla nem a zsírpárnáiról híres.

Szép kutya lehet:)

2014. szept. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jó kondiban van, nem szükséges hizlalni.
2014. szept. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!