Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A meredek lejtő ugyan olyan...

A meredek lejtő ugyan olyan káros mint a lépcső?

Figyelt kérdés
Hegyvidékes területre költöztünk, a lakáshoz egy relatív meredek betonozott út vezet. Ez káros a kutyának? Sajna nem ez az egyetlen a környéken. Mikor nagy sétára megyünk akkor is 2x lépcsőznie is kell, mert máshogy nem nagyon lehet feljutni a hegyi ösvényekhez. A lakás maga földszinti, de aggódom hogy a sok lejtő terheli az ízületeit, nincs lehetőség elkerülni ezeket az utakat.
2020. dec. 31. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Nem. A lejtő természetes, az nem bántja a kutyát, a természetben is sok helyen vannak dombos lejtős részek, de lépcső, olyan, ami egy panelban van, a természetben nincs, ezért nem is tudott alkalmazkodni hozzá a kutya, ezért bántja a gerincét, ízületeit.
2020. dec. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A lejtő természetes, de a betonozott vagy kaviccsal leszórt nem hiszem. Én viszont ilyenekre gondoltam.
2020. dec. 31. 13:16
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Ilyenről még nem hallottam. Mármint hogy a lépcső káros lenne. Nekünk egy beagle-ünk van. 14 éves, még mindig ugyanolyan vidám, élettel teli mint fiatalon, pedig születése óta úgy napi 2x-3x fel és le megyünk 1 emeletnyi lépcsőn, amit ő maga "mászik meg". A látásával kezd mostanában probléma lenni (szürkehályog), de annak nem hiszem hogy köze lenne bármihez is.
2020. dec. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Nem karos a lejto !!!!
2020. dec. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!