Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 13 hetes kutyát lehet chippelt...

13 hetes kutyát lehet chippeltetni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 8. 17:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
10%
Nem adjak be az elso oltassal, nem adjak be 6 hetes koraban ... a veszettseg elleni oltas alkalmaval adjak be, nagyjabol a kutya 3 honapos koraban ... addig ki sem mehet a kutya az utcara!!!
2021. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Épp ez az, az első 4 oltása előtt nem lehet kivinni:) ezért kérdeztem, mivel nem az én hibámból van elmaradva a kiskutya oltási programja. Torkig vagyok az okoskodókkal:)
2021. jan. 8. 18:32
 13/20 anonim ***** válasza:
85%
Egy kicsit nézzetek már utána! 3 hónaposan? Komolyan, ha ennyire tudatlanok vagytok, miért írkáltok baromságokat? Gazdaváltáskor a kutyának KÖTELEZŐ chippel rendelkeznie! Ha a kölyök 8 hetesen gazdát vált, már chippelt minden tenyésztőnél és menhelynél! 6-7 hetesen pedig minden gond nélkül beadják!
2021. jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Minden provokálónak üzenem, hogy menjenek máshova. Nem vagyok rájuk kíváncsi, feltettem a kérdést, nekem az első válasz már elég volt. Okoskodjatok másnak.
2021. jan. 8. 18:40
 15/20 anonim ***** válasza:
61%
Hallgass a dokidra! Jobbat nem tehetsz.
2021. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Azt fogom tenni, csütörtökön úgy is megyünk. Kíváncsi voltam, hány hetes kortól adják be.
2021. jan. 8. 18:55
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Kedves(?) 13-as!!!


"Gazdaváltáskor a kutyának KÖTELEZŐ chippel rendelkeznie!"


Termeszetesen igaad van … de ne felejts (!!!) Tenyesztotol gazdaig meg nem jelent gazdavaltast, hiszen az elso gazda a gazda … talan neked is magyar a magyar :))))))))))))

2021. jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:23

Bölcsebb lett volna, ha hallgattál volna.

2021. jan. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

4-es vagyok, nem én pattogok

a kutya fog pattogni a chip után XDDD

2021. jan. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Tenyésztő - új gazda = gazdaváltás. Ez mindig is egyértelműen gazdaváltás. És tenyésztőtől mindig chippelve kerülnek el kutyák. (Persze aki csak szapikat támogat, ezt honnan is tudná?) Magyar értelmezésről papolsz, te kis buta?


A szerződésben is benne van a gazdaváltás. Sőt, általában meg a tk-nél is át kell iratni a tenyésztő nevéről az új gazda nevére a kutyát.

2021. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!