Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy husky megfagyhat éjjel...

Egy husky megfagyhat éjjel ilyen időben?

Figyelt kérdés
Lehet valami baja?

2021. jan. 8. 21:18
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
47%

17-es, nem, nem alkalmazkodtak - ezt csak a sok önző, magát megnyugtató ember gondolja így, pedig ez marhaság!


Hány olyan videó van, hogy szerencsétlen kutya bemegy a hűtőbe nyáron mert ott tűrhető neki az idő! És amint leesik a hó, gyakorlatilag beássa magát, hogy csak az orra látszik ki.


Több ismerősnek van huskyja (egy időben nagyon felkapott volt, mert "olyan szép"), azok késő tavasztól kora őszig csak szenvednek a melegtől.

2021. jan. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
68%

20-as

A husky nem alaszkai, hanem szibériai fajta. Kevered a malamuttal.

2021. jan. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
66%
#21 pontosan ezt írtam le én is. Ilyen éghajlatra nem való sem husky, sem samoyed. Mikor ilyet látok nyáron 30 fokban az utcán...el nem tudom képzelni, mit élhetnek át szegények.
2021. jan. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
79%

Régi osztálytársamnak is van, lakásban, ami annyiból jó, hogy légkondis. De bent felpörög, mert azt hiszi hűvös van, menne ki, mire kiérnek majd meg hal. Egész nyáron ez megy, bent rombol, mert hűvösebb van, de nem fér el rendesen, menne ki, de ott csak szenved. Egész életében csak szenved.

Nekem még a goldim is liheg ilyen téli időben, alig van 0-épphogy mínusz fok, el tudom képzelni mennyire rossz egy huskynak.

2021. jan. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
78%
Nekem huskym van. Nincs kutyahaza mert kinti benti kutya, éjszakára mindig behivom, de alig akar bejonni. Szóval nem, nem fagy meg, jól elvan. De ha olyanja van akkor a fűtés csövön is szívesen alszik. Nagyon alkalmazkodoak. Nyáron pont a bundajuk hűti őket, ezért nem szabad nyírni a bundajukat. Szóval aki szerint allatkinzas itt tartani őket az idióta. Persze a déli melegben nem visszük sétálni, de olyankor semmilyen kutyát nem lehet. És van pancsoloja is. Köszöni szépen jól van.
2021. jan. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
75%
Husky? Nem, ő biztosan nem fog megfagyni. :)) Ez az ideális klíma neki.
2021. jan. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
66%
Hát, ha kinti kutya akkor azért a bunda egész jól fog, de valami védelmet tégy neki mindenképp, egy kutyaház ha van, mondjuk egy paplant vagy szénával szord be, és máris teljesen jó neki
2021. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
48%

Imádom, amikor olyanok nyilatkoznak, akiknek nem is volt husky-ja és állatkínzónak bélyegzik a husky tartókat. Mondjuk ez tipikus itt, van ez a réteg, akik (saját agyukban) tökéletesek, és olyan dolgokról is magabiztosan nyilatkoznak, szakértőként, amikhez közük nincsen.

25 mindent leírt, még annyit tennék hozzá, hogy nyáron reggel 4-7 között és éjszaka (oké most van ez a korlát) nincsen hőség.

Miénknek van szigetelt kutyaháza, de szinte mindig bent van velünk, mivel igényli az ember társaságát. Mivel férjem és én is meg tudjuk oldani a home office-t ezért ez nem okoz nehézséget.

Nem rombol, gödröket ás néha és ennyi.

Nyilván ehhez kell egy életforma, de hát melyik kutyához nem? Ha normálisan akarod tartani.


A miénk mentett, nem divatból kellett, egy másfél agyaltunk a témán.

Az állatorvos mindig megdicséri, milyen szépen van tartva, milyen jól viselkedik, és hogy gyönyörűen karban van tartva a bundája.

Ezerszer többet foglalkozunk vele, mint az utcánkban tartott többi kutyával (staffi, labrador, golden, vizsla, stb.)


Egy állatkínzó husky-tartó

2021. jan. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%
-másfél évig
2021. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
74%
#28 10 millió virologus országa vagyunk, ezek után nem meglepő hogy a huskyhoz is ért mindenki aki látott már egyet képen. Sőt, mindenki is jobban ért hozzá mint mi allatkinzo husky tartok.
2021. jan. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!