Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen fajta kutya? Mit...

Ez milyen fajta kutya? Mit csináljak vele? Talán vadászoktól veszhetett el, de hiába osztottam meg több csoportban is, nem jelentkeznek érte.

Figyelt kérdés
2021. jan. 10. 10:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2021. jan. 10. 10:43
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Megkellene nezni, hogy van-e chip a kutyaban! Kozteruletes is megtudja nezni, de van cgip olvaso egyes benzinkutakon is ... meg persze az allatorvosnal.


Szerintem probald megkeresni a kutya gazdajat. Lehet szilveszterkor szokott el valahonnan a durrogtatas elol.

2021. jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
cgip = chip
2021. jan. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azon a kornyeken ahol talaltad a kutyat, korul kellene jarni az allatorvosokat ... ha oda tartozik a kutya (mar mint a kornyekre), valamelyik allatorvos biztos felismeri.


Ugyancsak azon a kornyeken ahonnan a kutyat osszeszedted, korul kellene nezni megegyszer ... talan kiplakatoztak azota, hogy keresik a kutyat.


Az nem lehet, hogy egy onsetaltato kutyat szedtel ossze valahonnan? Ez is benne van a pakliban.

2021. jan. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Feltettem sok csoportba. Nem jelentkezik érte senki. Falun közterületes nincs, de még helyi állatorvos se.
2021. jan. 10. 11:20
 6/11 anonim ***** válasza:
5%

Akkor a helyinkocsmaban ,ovoda,gyogyszertarban ,boltokban kerdetoskodj a kutyaval egyutt. Vki fel fogja ismerni.

Amugy beagle szerintem. Az eleg nevelhetetlen kutya. Egy szenvedes. Nem csoda,h elvesztette.

2021. jan. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg angol véreb.
2021. jan. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A szín is stimmel és a pofa is.

Szerintem angol véreb keverék, vagy még fiatal esetleg.


Amúgy meg: megosztottad, de nem mindenki használja a facebookot. Pl én sem vagyok rajta. Lehet, hogy az ő gazdája sincs.


[link]

2021. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el orvoshoz, olvassák le a chipet
2021. jan. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem angol véreb, vagy valamilyen kopó, esetleg lengyel kopó - keverék.


Viszont mindenképpen el kéne vinni orvoshoz, ott beolvassák a chipet és megmondják hogy kié a gazda, értesítik.

Ha fajtatiszta esetleg, akkor biztos hogy van benne chip, ugyanis kutya már az a korosztály akikbe kötelező a chip.


Majd ha meglesz és kijön érte a gazdája, akkor nyugodtan kérj rajta számon benzin költséget.


Vagy ha valamiért akkora probléma neked bevinni állatorvoshoz, akkor internetes vagy telefonon vedd fe a kapcsolatot egy akármilyen menhellyel vagy fajtamentő egyesülettel, nem baj ha teljesen más fajtával foglalkoznak.

Mondd meg nekik, hogy van egy ilyen kutya nálad, de nem tudod bevinni orvoshoz hogy beolvassák a chipet.

Majd Ők kijönnek érte és megcsinálják ezeket...


Ha megszeretnéd tartani, azt abban az esetben tudod, hogyha nem rendelkezik chippel.

Ebben az esetben, ott az orvosnál a nevedre is veheted.

2021. jan. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!