Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyának?Rán...

Mi lehet a baja a kutyának?Rángatózik fel se áll a lábára. És a rohamok 10 percenként jelentkeznek és 1 percig tartanak.

Figyelt kérdés
Ha valakinek Ilyen előfordult esetleg orvos kérem írjon és adjon tanácsokat.

2020. nov. 21. 15:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk epilepszia, de nem látjuk a a kutyát, se nem isnerjük az előzményeket, pl. felvett-e valami mérget.


Állatorvos csak van a környéken?

2020. nov. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem, hogy miért ide irjátok ki a kérdést. Erre normalisan az állatorvos tud választ adni. Telefonon felkeresni az ügyeletes dokit és rákérdezni, és az segít. Lehet epilepszia.
2020. nov. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem, hogy miért ide irjátok ki a kérdést. Erre normalisan az állatorvos tud választ adni. Telefonon felkeresni az ügyeletes dokit és rákérdezni, és az segít. Lehet epilepszia. Vagy mérgezés
2020. nov. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Mer' az mán pínzbe kerūl
2020. nov. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen állapotban lenne a kutyám, tuti hogy egy percet sem pazarolnék a gyk-ra. A netre max azért jönnék fel hogy kikeressem a hétvégén ügyelő állatorvosok telefonszámát.

Itt senki nem tud távgyógyítani.

2020. nov. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Tanács: rohanjál vele a legközelebbi állatorvoshoz.
2020. nov. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Epilepszia, mergezes, stb. Attol mert egy orvos ide ir neked, meggyógyul a kutyad? Szerinted egy kis ido, jokivansagok vagy tejcsi majd meggyogyitja? Vidd orvoshoz, mert nehany oran belul elpusztulhat! Es lehetoleg ne legyen tobbet kutyad!
2020. nov. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%
vidd orvoshoz bazmeg
2020. nov. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvosi ügyelet!


Ha egy családtagoddal történne ugyanez, akkor is ide írogatnál kérdést?

2020. nov. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem értem én sem az embereket. Ha az én kutyámmal történne ilyen bőgnék felette az ijedtségtől, és a telefonommal hisztériázva hívnám az ügyeleti számot.


Basszus vidd orvoshoz, lehet epilepszia.

2020. nov. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!