Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Legszebb kutyás élmény?

Legszebb kutyás élmény?

Figyelt kérdés

Legszebb, legviccesebb stb.

Meséljetek! :)



2021. jan. 10. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem talán az, hogy mikor a fajtamentőknél jártunk, a kezembe nyomtak egy kiskutyát. Csak megmutatni, akkor még nem gondoltuk hogy elhozzuk. Aztán úgy alakult hogy két hónapra rá már az enyém lett :)
2021. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy tacskó kutyusunk, aki utálta és retteget a víztől. Ugye víz mellett lakunk és egyszer elvittük őt is a partra, nem fürdés céljából, hanem csak hogy nézelődjön, csavarogjon ott velünk. Az öcsém úgy készült, hogy fürdeni fog és a stégről beugrott a vízbe, amikor ezt meglátta a tacskónk elkezdett toporzékolni a parton és beugrott utána, aztán mindenáron próbálta kimenekíteni a vízből, így tudom, hogy vicces, de belegondolva olyan megható, hogy ennyire kétségbe esett és segíteni akart neki annak ellenére, hogy mennyire gyűlölte és félt a víztől. Azóta már sajnos elment a kutyám, de ezt sosem fogom elfelejteni.
2021. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Imádja nyalni az arcomat! :)
2021. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
88%
Amikor beleestetem egy rosszul lefedett vízaknába ,fájdalomtól eltorzult arccal sántikáltam hazafelé, amikor Bobi kutyám elémbe jött és elkezdte nyalogatni a fájós lábam. Megható volt számomra az együttérzése. Egyébként nagyon rossz, szófogadatlan kutya volt,de ezt sose fogom elfelejteni.
2021. jan. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2021. jan. 10. 19:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Többször történt már, hogy a kutyám mellett átéltem valami hatalmas törést.

De volt egy konkrét, amikor összeborultam a konyhakövön, és berugtam mint a fene (ott a földön, a konyhaszekrénynek dőlve).


A kutyám amint ezt észre vette, onnantól kezdve egy árva pillanatot sem hagyott nyugton, nyalogatott, átbújt a kezem alatt és rám feküdt, piszkált amíg össze nem kaptam magam. Elképesztő volt, nem is hittem el, hogy ennyire vágja, hogy baj van.

2021. jan. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Szeretkezés kutya pózban.
2021. jan. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!