Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem sok kutyapanzióért 3500...

Nem sok kutyapanzióért 3500 forint?

Figyelt kérdés

Kutyáimat szerettem volna leadni egy pár napra, de valszeg inkább keresek más lehetőséget.

3500 forint az, hogy gyakorlatilag ki legyen csapva egy pár négyzetméteres kennelbe és kapjanak kaját 2* és legyen előttük víz. Elvileg falkába kirakják őket játszani néha, de a kutyáim közül 2 speciálisan eset, az egyik félelmi agresszív lehet, ha más kutya nagyon nyomul rá. A másik meg tud seggfejeskedni, így odafigyelést igényel. Na ahogy lejött a tulajnak a szavaiból, ha szeretném, a kutyákat kiengedi bandázni, de nagyon nem figyeli őket senki, hogy minden oké legyen, amit én így nem engednék, félek, hogy valamelyik megsérül.



2021. jan. 12. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Merre fele laksz? Például Szigetszentmikóson van egy kifejezetten jó kutyapanzió (rokonaim vitték már oda a kutyájukat megőrzésre), és napi árban a kennelbe kihelyezett kutyáknál 3000 Ft / megkezdett nap a díj. Ha meg két kutyádat helyezteted el ugyanabban a kennelben, akkor arra a kettőre meg 5000 Ft / megkezdett nap.

Elég jó a tájékoztatás is az oldalon, hogy mi hogy van és figyelembe veszik azt is kiengedéseknél, hogy pl. az említett 2 kutyád problémás.


[link]

2021. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kinek-mi.

Nekem megérné, hisz nem véletlenül nem tudok velük lenni.

2021. jan. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező nem az áron van igazából fent akadva, hanem azon, hogy nem úgy jött le neki, hogy tekintettel lennének arra, hogy 2 kutyája speciális ráfigyelést igényel, ha más kutyákhoz vannak engedve és nem akar ebből gondot.
2021. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon nem sok.

Én olyan lehetőségeket láttam, hogy 30,000 forint per nap, meg ilyenek...

2021. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez a panzió kifejezetten problémás kutyákra specializálódott: [link]
2021. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Merre laksz? Hátha tudunk ajánlani a közeledben egy másikat, ahol tekintettel vannak az igényeidre
2021. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mekyik varosban laksz? Van par ismerosom,akik vallanak a sajat lakasukban tartast.
2021. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
3500 forint ezert az elletasert akkor sem sok, ha csak ki vannak engedve a kutyak, es kajat kapnak. Az mas kerdes, hogy ilyen helyre nem vinnem az allatomat, de ez szinte ingyen van. A te esetedben szamits arra, hogy vagy valoban tenyleg draga lesz a panzio, mert extra figyelmet, kulon helyet igenyelnek, vagy be se veszik oket, mert ilyet nem mindenhol tudnak vallalni.
2021. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát franc se gondolta volna, hogy 10 perc foglalkozásért (etetés, itatas, takarítás) elkérnek 3500 forintot kutyánként. Én ezzel összevetve tartom irreálisnak. De akkor így inkább leutaztatom őket tesómékhoz. Köszi a kommenteket.
2021. jan. 12. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!