Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehetett a kutyusomnak?

Mi baja lehetett a kutyusomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma, ilyen reggel 10 óra felé, amikor épp az udvaron mászkáltam, hirtelen azt vettem észre, hogy a nőstény németjuhász kutyusom összevissza járkál, dölöngél, és össze-össze esik. A lábai összerogynak. Aztán egyszer lefeküdt, és olyan volt, mintha elpusztult volna, de nem, csak ott kifeküdt, nem tudom miért, lenyúltam egy picit a torkán, nem-e akadt meg valami ott, de nem volt semmi, a gigája volt kicsit megdagadva. Aztán egyszer felállt, és a másik kutyusom után ment, de még mindig dölöngélt. A másik kutyusom nem tehetett benne kárt, nagyon szelíd kutyus, a németjuhászom meg nagyon kerge, lehet neki futott a kerítésnek, vagy nem tudom, mert olyan volt, mint amikor egy disznót fejbecsapnak. Befeküdt az óljába, és töltöttem az itatójukba langyos vizet, nem tudom, ivott-e, mert én közben folytattam amit elkezdtem az udvaron, aztán kis idő múlva kijött az ólból, még kicsit dölöngélt, aztán pár perc múlva már teljesen jól volt.

Az állatorvost is felhívtam, mi történhetett vele, azt mondta, hogy amikor a kutyáknak valami a torkukon akad, általában öklendeznek, meg ilyesmi, de ő nem csinálta.

Azt mondta pár óra múlva hívjam vissza.

Mi lehet a baja? Nagyon aggódom érte.

Köszönöm!



2021. jan. 14. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mást nem mondott a doki? Nem mondta, hogy szerinte mi lehet?

Lehet hogy igazad van és tényleg ennyire lefejelt valamit. Először az összeesésből valamilyen rohamra gondoltam, viszont tovább olvasva nem vagyok biztos benne, hogy az lett volna. Fura, hogy a doki nem mondott semmit.

2021. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Agyrázkódás gyanús. Azóta hogy van? Evett, ivott?
2021. jan. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat en mar reggel orvoshoz vittem vittem volna, nem is ertem mire varsz. Mivel eletben van (meg), ezert a mergezes valoszinuleg kizarhato, az elvitte volna. Azonban lehetett agyverzese, epilepszias rohama, akarmi. Holnap reggel, ha meg nem lesz keso, elso dolgod legyen az orvos! Nem felhivod, nem kihivod, hanem elviszed egy normalisan felszerelt rendelobe, mert csak ott tudjak megvizsgalni rendesen.
2021. jan. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vid másik orvoshoz
2021. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A doki még annyit mondott, hogy talán valahova beverte a fejét, én is ezt hiszem, de nagyon nincs ötlete, mi lehet. Nem rlettem, azóta semmi baja, olyan, mintha mi sem történt volna.

Eszik és iszik rendesen.

2021. jan. 14. 21:22
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Mérgezés is lehet.
2021. jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet mérgezés mert akkor nagyobb baj lett volna.

Az én kutyám akkor csinált ilyet, amikor enyhe epilepsziás rohama volt. A doki nem is így fogalmazott, azt mondta "epilepsziás tünet"

2021. jan. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem a hóban játszik?
2021. jan. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem valami jo orvosra vall, ha elintezi ennyivel. Vidd el normalishoz kerlek, mielott nagyobb lesz a baj. Es meg ha be is utotte a fejet, akkor sem erdemes kivizsgalni szerinted?
2021. jan. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pl, agyvérzés
2021. jan. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!